Presunúť na hlavný obsah

Najromantickejšie miesta na svadbu v okolí Slovenska: Tieto kaštiele sú ako stvorené pre váš veľký deň!

Zábava

Ak sa chystáte na váš svadobný deň a hľadáte ideálne miesto, ktoré bude niečím výnimočné, ste na správnom mieste. Prezrite si výber rozprávkových kaštieľov, ktoré si zamilujete.

Romantické kaštiele na Slovensku a v jeho okolí sú naozajstnými skvostami. Krásna príroda, výnimočná architektúra a nádych renesancie vás zaručene očaria.

Prečítajte si aj: Svadobné video prominentného páru, ktoré vyráža dych: O takejto svadbe sníva nejedna žena

Grand Castle Liptovský hrádok

Romantické prostredie hradu a kaštieľa v Liptovskom Hrádku je ako stvorené pre svadobné obrady a oslavy. Zrekonštruovaný hrad je najkrajšou pamiatkou mesta a kaštieľ patrí k jeho neoddeliteľnej súčasti. Priestory vás uchvátia svojou noblesnosťou a vy sa budete cítiť ako princezná.

Art Hotel Kaštieľ

Rozprávkové hotelové zariadenie, ktoré vzniklo z barokového šľachtického sídla vás uchváti svojou eleganciou. Hotel sa nachádza uprostred veľkého parku, ktorý je vzdialený 20 km od Bratislavy. Ideálne miesto pre svadbu, ak hľadáte kaštieľ v krásnej prírode.

Chateau Appony

Renesančný kaštieľ Appony sa po rekonštrukcii premenil na luxusný hotel, v ktorom to však dýcha históriou. Tento kaštieľ v Oponiciach ponúka jedinečné priestory na organizovanie svadieb a zaručuje nezabudnuteľný zážitok.

Kaštieľ Mojmírovce

Inšpiráciou pretkané prostredie nájdete v kaštieli Mojmírovce. Romantická svadba v anglickom parku pri fontáne, môže byť skutočnosťou práve na tomto vysnívanom mieste. Dokonalé miesto pre elegantný svadobný obrad a oslavu.

Chateau Béla

Čarovný kaštiel Chateau Béla sa nachádza v malej dedinke na južnom Slovensku. Toto očarujúce miesto spája luxus a tradíciu. Svadbu v unikátnom kostolíku s jedinečnou atmosférou si môžete vychutnať práve v Chateau Béla. Návšteva kaštieľa vo vás zanechá historické dojmy a nezabudnuteľné chvíle. 

Mohlo by vás zaujímať: Svadba, ktorá vás dojme k slzám: Nevesta zažila prekvapenie, ktoré jej navždy zmenilo život

Chateau Földváry

Bohatá tradícia a štýlový interiér sú v Chateau Földváry samozrejmosťou. Návštevou tohto maďarského kaštieľa sa nadýchate atmosférou minulosti a histórie. Ideálne miesto pre svadobnú hostinu vďaka krásnej prírode a romantickému prostrediu. 

Theresia Chateau

Majestátny barokový kaštieľ v Bernolákove je známy pod pojmom „ slovenský Versailles“. Kaštieľ je vzdialený len 16 km od Bratislavy a patrí k najskvostnejším barokovým stavbám na Slovensku. To správne miesto, ak túžite po klasickej rozprávkovej svadbe. Priestory kaštieľa vytvárajú nezabudnuteľnú atmosféru na dokonalý svadobný deň. 

Chateau Mcely

Moderný zámocký hotel ponúka únik od zhonu veľkomesta v malebnej dedinke Mcely.  Interiér kaštieľa je vybavený v modernom štýle s nádychom histórie a romantiky. Záhadné miesto je vzdialené hodinu od Prahy a je obľúbeným miestom na organizovanie svadieb.

 

- Najčítanejšie -