Presunúť na hlavný obsah

Najsexi outfity Emily Ratajkowski v spodnej bielizni. V týchto kúskoch vystavuje na obdiv svoje prednosti

Zahraničné celebrity

Kto iný než táto modelka si môže dovoliť predvádzať sa v takýchto sexi pózach a outfitoch? Ako sa hovorí, Emily kuje železo za horúca. Vie, ako ostať v kurze tak dlho, ako sa len dá a robí to naozaj presvedčivo.

Na pláži úsporne 

Modelka aj herečka v jednom sa rada ukazuje na pláži v úsporných bikinách nielen dole, ale aj hore. Pri pohľade na jej vrchnú časť máte miestami pocit, že jej prsia doslova kypia. Pre pánov skutočne pastva pre oči a v očiach nás žien aj závisť. 

No nezaostáva ani jej dokonale vypracované pozadie, ktorému venuje na svojich instagramových fotografiách tiež značnú pozornosť. 

Mohlo by vás zaujímať: Na svete je nový trend s názom "Hand Bra": Tieto celebrity odhodili podprsenku a prsia si zakrývajú len rukou

No skutočne sexi a neodolateľne vyzerá Emily nielen v dvojdielnych plavkách, ale aj v celých. Presvedčte sa sami. Napríklad v takýchto červených by predčila aj samotnú Pamelu Anderson ako záchranárku z Baywatcha, čo poviete? 

Na dobrú noc a ešte lepšie ráno

Emily nepodceňuje ani výber svojho nočného outfitu. V takomto prádle a s takouto postavou by nás chcel vidieť v posteli nejeden, nemám pravdu? Ranné selfie ešte v nočnom úbore v jej podaní, vyzerá aj takto sexi a ležérne zároveň...

Čítajte tiež: Tento dekolt zarába milióny: Sú pravé a známa modelka tentoraz ukázala dôkaz!

S nahotou rozhodne problém nemá

Modelka s hriešnym telom má na svojom instagramovom konte aj niekoľko nahých, avšak pritom decentných záberov. Na svoje telo je právom hrdá a preto sa nebála pritvrdiť a ukázať sa svojim fanúšikom ako ju ten hore stvoril. 

Na červenom koberci, aj mimo neho rafinovane 

Ak si myslíte, že do spoločnosti volí Emily decentnejšie outfity, tento výber hovorí sám za seba. Emily evidentne stavia na svojom sexepíle, ktorého má na rozdávanie, a robí to naozaj rafinovane. Na červenom koberci, aj mimo neho sme ju mohli vidieť aj takto.

Neprehliadnite: Najsexi modelka súčasnosti na najkrajších záberoch kariéry: Kvôli týmto fotografiám spustila vlnu diskusií

Na záver jedna vo vani, ktorou sa odvďačila svojim verným fanúšikom potom, čo jej instagramová fanúšikovská základňa nedávno prekročila 10 miliónov. To je už čo povedať. Na druhej strane po takýchto fotografiách, sa nemáme čomu diviť...

- Najčítanejšie -