Presunúť na hlavný obsah

Top farbou vo vlasových trendoch sa stala "Dark Blonde": Farebná inšpirácia v podaní modeliek dorazila práve k vám!

Krása

Ak túžite po zmene vlasov a premýšľate nad novou farbou, neváhajte staviť na nový trend, ktorý pôsobí mladistvo a rozžiarene.

Reč je o farebnom odtieni „Dark Blonde“, ktorý sa stal hitom tejto sezóny. Hlavnou ideou je mať prirodzený prechod vlasov zo svetlohnedej do blond. Vlasy by mali byt farbené profesionálom, ktorý vám vyčarí želaný efekt. Prinášame vám výber tých najlepších odtieňov, ktorými sa môžete inšpirovať.

Mohlo by vás zaujímať: 5 vlasových trendov, ktoré v roku 2017 uvidíte na tých naj „chic“ ženách: Tieto účesy kraľovali na módnych prehliadkach

Gigi Hadid

Známa modelka je skvelým príkladom ako dosiahnuť ten správny odtieň tzv. „tmavej blondínky“. Ide o svetlohnedú farbu lemovanú jemnými blond pramienkami. Na modelke môžete vidieť dokonalý prechod z tmavších korienkov na svetlú dĺžku vlasov. Gigi je predstaviteľkou nového štýlu vo vlasových trendoch a dobrou inšpiráciou.

Gisele Bündchen

Ikonické „plážové vlny“ krásnej topmodelky nie sú jediná vec, ktorá vytvára jej dokonalú hrivu. Druhý významný faktor, vďaka ktorému jej účes kopíruje milióny žien, je práve odtieň vlasov. Zlaté gaštanové odlesky rozžiarené blond prameňmi pôsobia ako pobozkané slnkom a Gisele patrí k jednoznačným favoritkám, od ktorých sa môžete inšpirovať.

Magdalena Frackowiak

Supermodelka s poľskými koreňmi patrí k naozajstným divám. Hrejivé odtiene orieškovej so studenou blond vytvárajú dokonalú súhru. Jemné prechody farebných tónov sú výsledkom profesionálneho kaderníka, ktorý odviedol skvelú prácu. Hlavnou ideou sú prirodzené a naturálne vyzerajúce vlasy, ktoré vyzerajú ako zosvetlené od slnka.

Inšpirujte sa: Viete, ako zaujať pomocou dymového líčenia? Inšpirujte sa výberom očných paliet, ktoré vám vykúzlia sexi pohľad

Linda Vojtová

Aj česká topmodelka Linda Vojtová vie, čo sa nosí túto sezónu. Svetlejšia verzia „Dark Blonde“ môže vyzerať aj takto! Presvetlené vlasy sa striedajú s tmavšími prameňmi a výsledný efekt stojí za to. Plavovlasá kráska je taktiež výborným príkladom, ak túžite po novom trende. Studené odtiene blond sa hodia najmä ženám s porcelánovou pleťou. Inšpirujte sa jarným trendom, vďaka ktorému zaručene zažiarite.

Josephine Skriver

Dánska modelka je známa svojou prirodzene pôsobiacou korunou krásy. Svetlé odtiene karamelovej v spojení s blond odleskami vytvárajú naturálny look. Plynulé prechody farieb a lichotivé tóny hnedej vyzerajú na modelke priam božsky. Josephine uzatvára päticu najlepších vlasových inšpirácií, ktorými sa môžete riadiť túto sezónu.

- Najčítanejšie -