Presunúť na hlavný obsah

Jaromír Jágr s krásnou priateľkou Veronikou tvoria pár už vyše roka: Aj takto si spolu užívajú život na Floride

Zahraničné celebrity

Česká hokejová hviezda Jaromír Jágr je už nejaký ten čas šťastne zamilovaný do mladučkej finalistky českej Miss 2012 Veroniky Kopřivovej. Svoj spoločný rozprávkový život si užívajú ďaleko od reality, priamo na očarujúcej Floride...

Veronika je Jágrovi veľkou oporou

Krásna Veronika je možno mladučká, svojmu partnerovi a známemu hokejistovi je však obrovskou oporou. Čas na Floride preto trávi nielen na plážach či v prírode, ale i na ľade, a to doslova. Svojho partnera neskonale podporuje a sem-tam si na ľade zatrénuje i s ním. Pre Veroniku sú korčule a dres úplnou samozrejmosťou.

Prečítajte si: Karlove Vary plné hviezd: Pozornosť pútal Jaromír Jágr s novou priateľkou i Jamie Dornan z 50 odtieňov sivej

Krásne pláže a spoločné chvíle

Florida je naozaj očarujúcim miestom plným slnka, pláži a krásnej prírody. Aj preto si ju Jaromír s partnerkou užívajú pri každej voľnej príležitosti. Síce Jágr popri svojom nabytom programe nemá až tak veľa času na vylihovanie, Veronika si rada dopraje trošku slniečka i sama. Svoje krásne telo vystavuje na obdiv priam neustále. Nemá sa predsa za čo hanbiť.

Pribudne nový člen rodiny?

Jaromír aj Veronika zatiaľ o dieťatku zaryto mlčia a svoj život vo dvojici si užívajú plnými dúškami. Dávka humoru im však nechýba a skôr ako na dieťatku sa rozhodli vyskúšať svoje rodičovské schopnosti na plyšovej opici. Ktovie, možno sa zo žartíkov stane realita a dvojica sa pre spoločného potomka rozhodne. Kedy to však bude vedia naozaj len oni. Zatiaľ to však vyzerá, že si k rodinnému šťastiu v pohode vystačia i sami.

Mohlo by vás zaujímať: Táto sexi kosť zbalila najznámejšieho českého hokejistu: Našiel Jaromír Jágr konečne tú pravú?

Páči sa vám Jaromír a Veronika ako pár?

spolu hlasovalo 326 ľudí

Áno
255
Nie
71

- Najčítanejšie -