Presunúť na hlavný obsah

Zaujmite v práci: Päť business lookov na každý deň podľa ruskej ikony Miroslavy Dumy

Móda

Ruská ikona je priekopníčkou v svetových trendoch a zatiaľ čo v minulosti sa obliekala pomerne extravagantne, dnes je jej dôvernosťou v šatníku kostým.

Kvalitný nohavicový kostým patrí k základným kusom odevov, ktoré by mala žena vo svojom šatníku mať. A predsa len, keď sa spýtate hocijakej známej vo vašom okolí, nie vždy tomu tak je.

Inšpirujte sa: Farbou roka 2017 je Greenery: Ak ju skombinujete s týmito odtieňmi, bude aj na vás vyzerať skvelo

Ruská módna ikona Mira Duma naplno podľahla business looku a preto sa stala ideálnou vzorkou na poukázanie toho, že kostým či business štýl dokáže pôsobiť moderne, nadčasovo a fresh. 

1. Ružová sa konečne dočkala svojho uznania 

Ružová sa konečne dočkala svojho uznania vo vysokej móde a v elegancii. Nespája sa s naivitou, ale s maximálnou sebaistotou a osobitosťou. 

Inšpirujte sa: Čižmy nad kolená nikdy nevyjdú z módy: Dodajú outfitu kus ženskosti a muži sa za vami budú len otáčať

2. Kostým so sukňou podčiarknuté elegantnými okuliarmi

Klasika, ktorá však nevyznie zastaralo. Všimnite si detail v podobe bieleho trička, ktoré namiesto bielej blúzky dodá outfitu štipku moderného a čistého nádychu. Tričko v sakách vyzerá jednoducho skvelo.

3. Jednoduchý neformálny look oživíte dominantným kusom

Obtiahnuté tmavé džínsy v kombinácii s čiernym rolákom, ktorý zvýrazní ženskú siluetu je top trend tejto sezóny. Pokiaľ takýto styling doplníte ešte dominantným kabátikom, v tomto prípade vzorovaným, budete pôsobiť chic.

4. Biely nohavicový kostým a topánky, ktorými sa odkloníte

Nohavice s pukmi a blejzer na dvojité zapínanie, v ktorom môžete ísť po práci rovno na drink či na vernisáž. Budete totiž pôsobiť stále upravene a udržíte si aj svoju ženskosť.

Neprehliadnite: VERY VICTORIA: Od Posh Spice k jednej z najštýlovejších žien súčasnosti

5. Peplum dvojradové sako na zapínanie

Na záver týždňa si môžete dovoliť aj niečo menej formálne a pritom stále v línii vášho vkusu. Džínsy so sakom, ktoré je v štýle “peplum” pôsobí dievčensky, pohodlne, no pritom stále vhodne na rôzne príležitosti.

- Najčítanejšie -