Presunúť na hlavný obsah

6 najštýlovejších párov českého šoubizu: Daniela Peštová a Taťána Kuchařová s partnermi sú na prvých priečkach

Zahraničné celebrity

Viete, ktoré známe páry českého šoubiznisu patria k tým najštýlovejším? Vybrali sme pre vás 6 šarmantných dvojíc, ktoré nás svojim štýlom zaujali najviac.

Aj české celebrity vedia, že vzhľad je v ich povolaní veľmi dôležitý a dávajú si na tom záležať. Ikonické páry, ktoré sú v móde ako doma nás očarili svojím jedinečným štýlom, vďaka čomu sa dostali do módneho rebríčka piatich najštýlovejších dvojíc.

Mohlo by vás zaujímať: Manželka sexi herca Georga Clooneyho je ozajstná dáma! Pôvabná právnička vás prekvapí jedinečným štýlom

Daniela Peštová a Pavol Habera

Česká topmodelka  a známy spevák spolu tvoria naozaj atraktívnu dvojicu. Krásna Daniela a charizmatický Paľo sú nielen krásnym párom, ale aj štýlovými ikonami českého šoubiznisu. Modelkin jednoduchý štýl sa vyznačuje kvalitnými materiálmi a základnými farbami, zatiaľ čo rebelský spevák inklinuje k rockovejšej verzii. Partneri však spolu vždy dokonale ladia a na spoločenských udalostiach ich môžete vidieť v elegantných a štýlových kúskoch.

Taťána Kuchařová a Ondrej Brzhobohatý

Miss World z roku 2006 a úspešný herec a spevák patria k ikonám českej scény. Známa dvojica pôsobí ukážkovo za každých okolností. Vďaka dokonalej vizáži, štýlovým outfitom a nezameniteľnej charizme patria k hviezdnej dvojici, ktorá v tomto rebríčku nesmie chýbať. Pri pohľade na známy pár sa nebudete vedieť rozhodnúť, ktorý z dvojice sa vám páči viac. Krásna misska patrí k módnym ikonám a jej partner vôbec nezaostáva. 

Ester Sátorová a Tomáš Berdych

Česká modelka a profesionálny tenista patria k hviezdnym párom českého šoubiznisu. Dvojica ako vystrihnutá z módneho magazínu žije viac v zahraničí ako doma, no medzi najštýlovejšími pármi nesmela chýbať. Krásna modelka je známa svojím vycibreným vkusom a jej manžel Tomáš Berdych má módu taktiež v malíčku. Na spoločenských akciách patria k najlepšie oblečeným párom, začo si vyslúžia aj obdivné pohľady okolia.

Monika Koblížková a Leoš Mareš

Česká redaktorka a známy moderátor sa zapísali do povedomia módy vďaka jedinečnosti a unikátnemu vkusu. Monika ako redaktorka v oblasti fashion patrila odjakživa k módnym nadšencom a predstaviteľkám trendov. Jej priateľ Leoš Mareš si síce prešiel obdobím extravagantných kožuchov a módnych výstrelkov, no nakoniec si našiel svoj štýl a urobil dobre. Módnu dvojicu môžete vidieť v spoločnosti v tých najštýlovejších outfitoch a je zároveň inšpiráciou pre ostatné páry.

Simona Krainová a Karel Vágner

Česká modelka a jej manžel podnikateľ Karel Vágner sa zaraďujú medzi ikony českého šoubiznisu. Celebritný párik patrí k najsledovanejším dvojiciam v médiách aj vďaka štýlovému šatníku. Simona je známa svojim citom pre módu a jej manžela Karela môžete väčšinou vidieť v luxusných oblekoch. Sympatická dvojica vie ako zaujať štýlovým oblečením a bezchybným stylingom.

Prečítajte si aj: Jaromír Jágr s krásnou priateľkou Veronikou tvoria pár už vyše roka: Aj takto si spolu užívajú život na Floride

Andrea Verešová a Daniel Volopich

Slávna modelka a právnik Daniel Volopich uzatvárajú rebríček tých najštýlovejších párov. Večne mladá Andrea je rada stredobodom pozornosti a svedčia o tom aj jej sexi outfity. Konzervatívnejší Daniel sa väčšinou ukazuje v drahých oblekoch a kvalitných kúskoch. Celebritný párik však určite patrí k dvojiciam, ktoré sú v móde ako doma. 

 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus