Presunúť na hlavný obsah

Horoskop na rok 2017 pre Škorpióna: Detoxikácia a očista tela budú pre neho najbližšie mesiace alfou a omegou

Partnerský horoskop

Je čas na zmenu životného štýlu. Škorpióny sa naozaj majú na čo tešiť.

Zbavte sa škodlivín

Hneď po Vianociach nastáva čas na celkovú detoxikáciu tela. Sledujte, čo jete a pijete. Zamyslite sa nad tým, či by nebolo dobré vyskúšať diétu, poprípade vyskúšajte naozaj dôsledne dodržiavať pitný režim a jesť menej sladkého.

Prečítajte si: Vďaka týmto 10 životným výzvam bude rok 2017 váš najúspešnejší: Bod 5 je jedným z najdôležitejších

Za pokus to naozaj stojí a možno nakoniec zistíte, že vám takýto životný štýl vyhovuje oveľa viac. Nebojte sa experimentovať, len tak zistíte, čo je naozaj pre vás.

Ukáže, čo naozaj chcete

Vo vzťahoch sa vám tento rok oplatí byť dominantný a ukázať partnerovi pravidlá, podľa ktorých chcete fungovať.  Po menšej výmene názorov vás určite pochopí a prispôsobí sa.

Inšpirujte sa: Erotický horoskop podľa znamenia zverokruhu: Kto má aké skryté tromfy a slabosti v oblasti sexu?

Ak totiž nepoviete, čo si myslíte a čo by ste si priali, neočakávajte, že to váš partner uhádne a bude sa podľa toho správať. Domýšľať si, čo si ten druhý myslí  a čo očakáva je snáď najťažšia skúška vo vzťahu. Ak však staviate svoj vzťah na komunikácii, všetko pojde ľahšie.

Financie držte na udze

V otázke financií sa snažte byť šetrný, predídete tak zbytočným problémom. Ku koncu roka budete totiž možno potrebovať vyššiu čiastku, ktorá by vám v prípade, že sa už teraz necháte uniesť, chýbala.

- Najčítanejšie -