Presunúť na hlavný obsah

Deň v týždni, v ktorom ste sa narodili, o vás povie viac než si myslíte: Aj toto sa skrýva vo vašom charaktere

Zábava

Nielen dátum narodenia, ale i konkrétny deň, v ktorom ste prišli na svet má veľký vplyv na to, kým naozaj ste. Vráťte sa v kalendári do minulosti a zistite, čo sa vo vás skutočne skrýva.

Pondelok je deň šťastlivcov

Ak dňom, kedy ste sa narodili bol práve pondelok, patríte medzi naozajstných šťastlivcov.  Narodili ste sa totiž pod šťastnou hviezdou a váš neskonalý optimizus a energia vám pomôžu zdolať všetky prekážky a to za každých okolností.  Aj keby sa vo vašom živote objavili nepríjemnosti a ťažkosti, akousi šťastnou náhodou z nich vždy vyviaznete bez problémov a zranení.

Prečítajte si: Osobné čísla šťastia: Čo o vašom charaktere prezradí dátum narodenia?

Nezabúdajte však v seba veriť. Narodiť sa pod šťastnou hviezdou totiž vždy nestačí. Nebojte sa a prijímajte výzvy a nevyhýbajte sa zodpovednosti. Šťastie, ktoré ste dosali do vienka vám vždy ukáže správnu cestu.

Utorok patrí odvážnym

Veľa ľudí je považovaných za zbabelcov, o vás sa to však povedať nedá. Od narodenia ste boli predurčený veriť v svoje schopnosti a nebojácne sa pustiť do každej, dokonca i zložitej či závažnej situácie. Využite svoje danosti a odvahu naozaj naplno a svoju nebojácnu povahu sa snažte zapojiť do hry vždy vtedy, keď  je to nutné. Nemajte strach z neúspechu, ten predsa k životu patrí.

Odvážnym patrí svet, preto doňho vykročte tou správnou nohou a nebojte sa žiadnych prekážok. Ste predurčený na to, aby ste ich zdolali ľavou zadnou.

Streda v znamení romantiky

Ak ste sa narodili čo i len niekoľko minút po polnoci z utorka na stredu, ste obdarený veľkou dávkou romantiky.  Dokážete sa beznádejne zamilovať a po svojej polovičke túžite tak veľmi, že pre jej získanie urobíte naozaj čokoľvek.  Nečakané odmietnutie vám preto nie je ľahostajné a zo srdcových sklamaní sa spamätávate naozaj len veľmi ťažko.

Inšpirujte sa: Prvé tri slová, ktoré uvidíte, charakterizujú to, akých mužov najčastejšie priťahujete: Je medzi nimi váš osudový?

Svoju romantickú dušu by ste však mali naozaj dobre chrániť. Nedajte sa obalamútiť sladkými rečami a ľudí, ktorým dôverujete si naozaj obozretne vyberajte.

Štvrtok je deň túlavých duší

Stále vás to niekam ťahá a neviete doma obsedieť ani minútu? Niekto by povedal, že máte túlavé topánky, no pravda je taká, že ste sa narodili vo štvrtok a vaša podstata vám hovorí, aby ste skúmali svet. Doma sa necítite vo svojej koži a stále by ste si lietali po svete slobodne, ako vták, ktorého nič nedrží. V tom prípade sa jednoducho zbaľte, nechajte všetko za sebou a vrhnite sa do neznámeho.

Pocit, ktorý zažijete pri cestovaní sa totiž naozaj ničomu nevyrovná. Túžba po tom, vziať nohy na plecia je totiž zafixovaná vo vašich génoch, tak sa jej nebráňte!

Samotári sa narodili v piatok

Može to znieť ako paradox, no ľudia narodení v piatok si často ťažko hľadajú cestu k druhým. Nie je to ani tak o tom, že by nechceli, ich povaha im to však z nejakého dôvodu nedovoľuje. Ak patríte medzi tých, ktorí čas najradšej trávia sami pri dobrej knihe, či šálke kávy v osamotenej kaviarni, nie je na tom nič zlé. Jednoducho ste len predurčený na hĺbavý a tajomný život len s tými, ktorí sú vášmu srdcu najbližší.

Mohlo by vás zaujímať: Nie každý ťa bude v živote milovať, musíš začať sám od seba: Ak pochopíte toto pravidlo, váš život naberie iný smer

Hlavne sa nesnažte zmeniť a mať okolo seba obrovské množstvo priateľov a známych. Je to váš život, preto sa neriaďte tým, čo by malo byť, ale tým, ako to cítite.

Sobota je deň pedantov

V práci nič nenecháte na náhodu, ste puntičkár a záleží vám na každom detaile. Na tom však nie je nič zlé. Ak ste totiž narodený v sobotu, vyplýva to z vašej podstaty, že niektorým veciam venujete väčšiu pozornosť ako iní. Skúste z toho urobiť svoju výhodu a svoj pedantský prístup aplikujte hlavne v oblastiach, kde zaň budete patrične odmenený.

Vaša dokonalá práca a vytrvalosť nezostanú bez povšimnutia.  Niečo podobné sa totiž v dnešnej dobe už len málokedy vidí.

Stále dobre naladení prišli na svet v nedeľu

Ak máte neustále dobrú náladu, nič vás nedokáže rozhodiť a nič nepovažujete za také zlé, ako sa spočiatku javí, patríte medzi šťastlivcov narodených práve v nedeľu. Niekto by možno váš prístup k životu považoval za zbrklý a naivný, vám to však neprekáža, práve naopak. Tešíte sa z toho, že dokážete veľa vecí brať s nadhľadom a dávkou humoru. Veď prečo by aj nie, život predsa nie je nikdy taký zlý ako sa zdá a s dobrou náladou ide všetko vždy ľahšie.

Nenechajte sa preto odradiť a ostaňte taký, aký ste. Podobné vlastnosti sa totiž cenia.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus