Presunúť na hlavný obsah

Tieto Slovenky sa stali matkami oveľa skôr než hlása dnešný trend: Toto sú ich ratolesti, ktorými sa dnes pýšia

Slovenské celebrity

Známe slovenské mamičky sa rozhodli pre materstvo v pomerne mladom veku na dnešnú dobu. Pozrite sa, ako sa dnes majú a ako vyrástli ich deťúrence...

Mária Čírová, jej Hugo a Zoe 

Na prelome dvadsiatky sa stala matkou krásna a talentovaná Mária, ktorá neraz priznala, že mať deti v mladom veku bolo dobré rozhodnutie. Dnes nemá ešte ani tridsať a jej deti, Hugo a Zoe sú už pomaly samostatné jednotky. Tak sa Mária stíha venovať aj svojej práci speváčky, ktorú miluje, a okrem iného aj množstvu ďalších projektov. Dá sa povedať, že momentálne jej ide karta, avšak rodina je pre ňu na prvom mieste. 

Mohlo by vás zaujímať: Zdenka Predná si žije naozaj rozprávkový život: Keď uvidíte foto zo svadby, vyčaruje vám úsmev 

Barbora Rakovská a jej Amia 

Ďalšia krásna mladá mamička, ktorá stále pôsobí ako dievčatko, napriek tomu, že sa už zaradila do klube tridsiatničiek. Radosť jej robí toto krásne okaté 6-ročné dievčatko.

Okrem mamičkovských povinností sa Barbora stíha venovať nielen svojej moderátorskej profesii, ale aj svojim detským projektom, do ktorých zapojila aj svoju Amiu.  Pozrite sa ako im to spolu pristane.

Romana Škamlová a jej Sárka 

Bývalá Vicemiss z roku 2007, ktorá sa momentálne venuje svojim podnikateľským aktivitám v oblasti kávy, má doma už tiež veľkú 4-ročnú slečnu, dcérku Sáru, ktorú porodila v 24-roch rokoch. Mamičkovské povinnosti sa jej podarilo s tými podnikateľskými skĺbiť naozaj dobre. Takto vyzerá jej dcéra dnes, ktorá s mamou veľmi rada pózuje. Ktovie, možno z nej bude jej nástupkyňa... 

Neprhliadnite: Mariana Ďurianová za posledné roky viditeľne omladla. Jej syn Romanko je už takýto veľký fešák

Dominika Mirgová a jej Peťko 

Speváčka a hudobníčka toho stihla v poslednom období viac než dosť. Vydať sa, porodiť aj pracovať na svojom novom albume, dokonca pripravovať aj turné po viacerých slovenských mestách, ktoré začne onedlho.

No úloha mamy ju veľmi napĺňa a motivuje, čo jej na nej aj vidieť. Na svojom instagrame poctivo dokumentuje úspechy svojho drobca, Peťka. 

Simona Brnová Slobodníková a jej synčekovia Adam a Mathias

Bývalá finalistka súťaže Miss Slovensko a aj úspešná modelka porodila svojho prvého syna, Adama, v 26-tich rokoch a dva roky po tom aj svojho druhého Mathiasa.

Hoci v minulosti bola ozdobou nejednej párty, od momentu ako sa stala mamou, je pre ňu prioritou len rodina. Podľa vlastných slov dokonca modelkovské povinnosti vymenila za tie pracovné rada.

Čítajte tiež: Známe Slovenky a ich deti: Ryšavka Wisterová má doma anjelika, Patrícia Vitteková svoje dvojníčky!

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus