Premium FashionBrands bude na Slovensku reprezentovať Soňa Skoncová

Premium FashionBrands, jeden z najväčších reťazcov s dostupnou luxusnou módou v Českej republike a na Slovensku, najnovšie zastupuje Soňa Skoncová na pozíciu country manažéra pre Slovensko.

Soňa Skoncová

Soňa Skoncová

Zdroj: PR

Soňa Skoncová bude mať na starosti marketing a businessdevelopment skupiny Premium FashionBrands a jej značiek na slovenskom trhu, eventmanagement a mediarelations. Veľmi významnou súčasťou jej práce bude komunikácia v online prostredí prostredníctvom sociálnych sietí PFB, spolupráca s ambasádormi značky a podpora e-commerce. Na Slovensku aj v Českej republike bude Skoncová reprezentovať značky patriace do portfólia PFB, ako napr. Hugo Boss, Geox, ArmaniJeans, TrussardiJeans alebo multibrand s luxusnou obuvou a doplnkami Beltissimo. 

Jedna z najpopulárnejších žien na Slovensku a vicemiss z roku 2009 bude aj naďalej pôsobiť v TV JOJ ako moderátorka a tvár relácie Topstar. Ďalej sa bude venovať aj svojim aktivitám v modelingu, v ktorom sa pohybuje už od svojich 15 rokov, a svojmu úspešnému projektu I love Kuku.  

„Nesmierne si vážim ponuku, ktorú som prijala s rešpektom a veľkým nadšením. Verím tomu, že moje dlhoročné skúsenosti v oblasti módy, médií, sociálnych sietí a schopnosti rozhľadu budú pre spoločnosť Premium FashionBrands očakávaným prínosom. Teším sa, že budem súčasťou tohto dynamického tímu ľudí,“ hovorí Skoncová. 

O spoločnosti Premium FashionBrands

Dynamicky rastúca Premium FashionBrands s ambicióznymi plánmi na ďalšiu expanziu združuje v súčasnosti viac ako 30 butikov s obuvou, oblečením a doplnkami. Spoločnosť v Čechách zahŕňa značkové módne obchody Geox, TrussardiJeans, VersaceJeans, ArmaniJeans a multibrandovéobchody Beltissimo predávajúce značky ako sú Longchamp, LaurenRalphLauren či PorscheDesign. Na Slovensku pod Premium FashionBrands spadajú značky ArmaniJeans, Weekend Max Mara, PennyBlack, TrussardiJeans v NC Eurovea a multibrandTheBrands.

Skupina Premium FashionBrands vznikla v polovici roka 2016, v spoločnom podniku vlastní 50% podiel Jaroslav Havel, ktorý investuje v oblasti životného štýlu, športu, zdravia a spoločenského života. Odvetvovými partnermi s 50% podielom sú Marián Vrtoch a jeho partnerka Jana Jusnová, ktorí v sektore prémiovej módy úspešne podnikajú viac ako 15 rokov.

Foto:
Archív PFB, Instagram S.S.
Zdroj:
PR článok

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

TV programTV program Telkáč

Rozprávky, filmy a seriály

Starostlivosť o seba