Presunúť na hlavný obsah

Takto bude vyzerať dnešný deň zamilovaných u Kate a Williama: Princezná Kate bude tento rok kvôli jednej veci sama

Zahraničné celebrity

Hoci sa deň sv. Valetína oslavuje aj medzi známymi celebritami, Kate a William budú tráviť tento sviatok úplne inak.

Dnešok patrí podľa kalendára všetkým zamilovaným párom. Pravdou však je, že nie každý si sviatok zamilovaných so svojou polovičkou skutočne užije.

Prečítajte si: Ivanka Trump a jej tajomstvo štíhlej postavy. Tomuto vďačí vzorná matka za svoju dokonalú postavu

Je pravdou, že Kate a William majú okrem rozprávkového života aj veľké množstvo povinností. Niektorým z nich sa nevyhnú ani na sviatok sv. Valentína.

Princezná Kate potvrdila na dnes návštevu kadetov z Royal Air Force v Cambridgeshire. Táto návšteva patrí medzi jednu z jej povinností, ktoré prevzala po princovi Philipovi, manželovi kráľovnej Alžbety. Spolu so stúpajúcim vekom kráľovnej Alžbety, sa hromadia aj povinnosti pre oboch členov kráľovskej rodiny, a preto je prirodzené, že nie vždy sa im časovo darí zosúladiť tak, ako by možno chceli. 

Napriek tomu, že sa dvojica na väčšine akcií objavuje spolu, je otázne, prečo sa Kate tentokrát rozhodla zúčastniť akcie osamote. Pozitívnou správou však je, že miesto akcie je vzdialené len necelé dve hodiny od ich vlastného rodinného sídla, a preto je možné, že Kate stihne aspoň neskorú valentínsku večeru v spoločnosti svojho milujúceho manžela.

Čítajte aj: Róby z Grammy 2017: Jennifer Lopez prišla v odvážnej róbe, Ciara ukázala bruško a Chrissy Teigen sa dokonale zladila s manželom

Oslavujete dnešný deň zamilovaných spolu so svojou polovičkou?

spolu hlasovalo 405 ľudí

áno
72
nie
288

- Najčítanejšie -