Presunúť na hlavný obsah

Tipy redakcie na očné linky podľa tvaru oka: Inšpirujte sa štýlom svetových značiek a vyčarujte si neodolateľný pohľad

Krása

Poznáme najlepšie očné linky, vďaka ktorým si vyčarujete pohľad, po ktorom túžite. Vyberte si tú správnu linku, podľa typu vášho oka.

L'Oréal

Super Liner

Táto očná linka je zhotovená pre jemné líčenie, ktorým chcete podčiarknuť svoju prirodzenú krásu. Textúra linky, ktorá dokonale priľahne k pleti je obľúbenou po celom svete. Zázrak menom Perfect slim zaručuje precíznu a tenkú líniu, ktorá sa hodí k jednoduchému líčeniu.

Prečítajte si aj: Najlepšie korektory, ktoré zaujali našu redakciu: Zakryjú únavu a rozžiaria pleť mladistvým efektom

Lancôme

Artliner

Luxusná očná linka je skvelým pomocníkom pri večernom líčení. Mimoriadny dlhotrvajúci účinok, vďaka špičkovej technológie. Očná linka je vodeodolná a nevytvára žiadne šmuhy. Šikovný aplikátor vám pomôže naniesť hustú a pevnú linku. Vaše oči budú opticky väčšie a neodolateľne sexi. 

 

Yves Saint Laurent

Waterproof stylo

Jednoduchá a účinná, presne taká je linka od značky Yves Saint Laurent. Nanášajte ju na celú vrchnú časť viečka v tenkej vrstve a docielite tak prenikavý pohľad, ktorým zaručene očaríte.

Guerlain

Nadčasová očná linka, ktorá dokáže naozajstné zázraky. Vhodná pre večerné líčenie, ale aj denný mejkap. Ultraľahké nanášanie a výsledný efekt, ktorý stojí za to ju zaraďuje medzi najlepšie očné linky.

Maybelline

Master Graphic

Precízna práca a dokonalosť je presne to, čo spĺňa tento zázrak. Je vhodná pre tie z vás, ktoré potrebujú opticky predĺžiť oko a zároveň pôsobiť jemným dojmom. Vyskúšajte nakresliť jemným ťahom a výsledok vás poteší.

​Mohlo by vás zaujímať: Tipy na dekoratívnu kozmetiku v sýtych farbách červenej a ružovej: Naučte sa nosiť symbol sebavedomia

Rimmel

​Scandal Eyes

Revolučná linka je skvelým pomocníkom do kabelky. Určená aj pre tie z vás, ktoré majú užší typ očí a myslia si, že im nevynikne očný mejkap. S touto linkou však zvládnete jej jednoduché nanášanie a zároveň  budete prekvapené jej výsledkom.

- Najčítanejšie -