Presunúť na hlavný obsah

Jarná farba vlasov, ktorú si zamilujete: Odtiene svetlej karamelovej sú novinkou tejto sezóny

Krása

Jarný čas prináša aj nové farebné inšpirácie vo vlasových trendoch. Jedným takým je aj karamelový odtieň vlasov, ktorý pristane takmer všetkým typom. Presvedčte sa!

Aj známe svetové celebrity vedia, čo sa bude nosiť túto sezónu. Inšpirácia v podobe teplého jarného odtieňa vám vyčarí úsmev na tvári a sebavedomie. Nechajte si poradiť od svetových hviezd a stavte na karamelovú jar.

Prečítajte si aj: Najpríťažlivejšie krásky z Hollywoodu vás presvedčia, že byť „ryšavkou“ sa oplatí: Hrdzavý odtieň zvyšuje sexepíl

Blake Lively

Herečka Blake Lively miluje prirodzené a teplé odtiene, ktoré jej svedčia najviac. Svetlé odlesky vo farbe karamelu boli v jej prípade tou správnou voľbou a svetoznáma hviezda inšpirovala ženy po celom svete. Ak túžite po zmene a chcete zažiariť, táto farba je ako stvorená pre vás.

Rosie Huntington

Modelka Rosie Huntington zmenila nielen strih vlasov, ale aj odtieň. Musíme uznať, že tento jej nesmierne pristane a Rosie pôsobí sviežo a mladistvo. Svetlé pramene karamelových odleskov sú ideálnym prvkom prichádzajúcej jari. Ak aj vy milujete rozkvitajúce kvety a vôňu kvetov, táto jarná farba bude vhodnou voľbou.

Mohlo by vás zaujímať: Tipy na dekoratívnu kozmetiku v sýtych farbách červenej a ružovej: Naučte sa nosiť symbol sebavedomia

Kate Hudson

Herečka Kate Hudson je vo svete známa najmä ako blondínka. Tentokrát sa rozhodla zaexperimentovať a spravila dobre. Prirodzenejší odtieň jej pristane k pleti a Kate pôsobí rozžiarene ako nikdy predtým. Príjemná zmena, ktorá tejto žene vyčarovala nový vzhľad je hitom tejto sezóny.

 

- Najčítanejšie -