Presunúť na hlavný obsah

Ako sa rodí parfum, ktorý je odrazom múzy Angeliny Jolie? V takejto podobe ste ju ešte nevideli

Krása

Angelina Jolie uprostred nádherného slnečného Provence. Čistá a nebojácna, citlivá a éterická. Presne taká, aká sa skrýva žena vo vnútri na pohľad nedostupnej Angeliny Jolie.

Stvorenie nového parfumu nie je poháňané ničím menším než posadnutosťou. Posadnutosťou inšpirácie v ženskom tele a sile zároveň. Jedinou ženou, ktorá v sebe nesie zmes všetkých atribútov skutočnej ženy je, kto iný, než Angelina Jolie, ikona novodobej ženskej krásy. Ako sa rodí parfum, ktorý je odrazom múzy mnohých významných osobností?

Parfum je značkou ženy. Svätá pravda. Vždy bol akýmsi neviditeľným odevom ženy, ale zato zreteľnou neverbálnou komunikáciou s tajomným nádychom. Znázorňoval pominuteľnú stopu, ktorá oživí spomienky a emócie prítomného okamihu. Niet sa čo čudovať, že väčšina pochádza z metropoly krásy a elegancie, z Paríža.

Francúzsky šarm je nenapodobiteľný, no priblížiť sa k nemu stojí za to. Namiešať vždy iný a vždy výnimočnejší tón vône je výzvou pre mnohých parfumérov. Jedným z nich je aj Thierry Wasser, ktorý je alfou omegou francúzskeho Maison Guerlain, ktorého horúcou novinkou je vôňa vytvorená pre špecifickú krásu ženy.

Prečítajte si: Tipy na dekoratívnu kozmetiku v sýtych farbách červenej a ružovej: Naučte sa nosiť symbol sebavedomia

Thierry Wasser, piata generácia parfumérov Maison Guerlain, prirovnáva vôňu Mon Guerlain ku koncentrátu všetkých emócií, ktoré zdieľali ľudia pri jej tvorbe. Od zbierania ingrediencií na poli až po spracovanie v laboratóriu. Jedinečná vôňa je podľa jeho slov vytvorená pre mimoriadnu, úprimnú a autentickú ženu. Presne pre takú, akou je Angelina Jolie. 

Neprehliadnite: Platinová blond sa vracia v lepšom prevedení: Inšpirujte sa studeným odtieňom, ktorý prerazil v Hollywoode

V čase, keď si Angelina prechádza ťažkým obdobím a polovica sveta ešte stále nechce uveriť tomu, že ideálnemu páriku je koniec, prichádza na scénu jej iná podoba. Angelina rozžiarená presne tak, ako nás okúzlila pred niekoľkými desiatkami rokov. Žena mnohých tvárí, zraniteľná a nebojácna, pripravená na všetky výzvy. 

Pútavé vzťahy akordov a nezameniteľná stopa

Parfum nastavuje zrkadlo nielen kvalite, poctivosti spracovania, ale aj noblese, miere vkusu a elegancii. O charaktere ženy prezradí viac ako čokoľvek iné. DNA tohto parfumu tvorí vanilka, ktorá je však silno ovplyvňovaná levanduľou, typickou zložkou pánskych parfumov. Nenásilné prepojenie týchto dvoch zložiek plodí dokonalú zmes ženskosti, elegancie a nebojácnosti. Nájsť vhodné ingrediencie je v preklade ako cestovanie naprieč svetom. V prípade tejto novej vône ide o skutočné skvosty prírody a výsledok tohto vzorca je okúzľujúci. 

La Vanille Tahitensis

Vzácna ingrediencia, ktorá je súčasťou každého majstrovského diela francúzskej značky Guerlain. Sladká, no zároveň záhadná, mocná a v zápätí zmyselná. Presne taká je vanilka, z ktorej pri koncipovaní vône parfuméri vychádzali. 

Levanduľa Carla

Býva súčasťou pánskych vôní, v tomto prípade je v spojitosti s tahitskou vanilkou. Práve vďaka nej pôsobí vôňa silno, moderne a stiera rozdiely medzi mužmi a ženami, vysvetľuje Delphine Jelk, ktorá mala svoje zadosťučinenie v prípade tejto novej exkluzívnej vône. 

Jasmin Sambac

Rovnako ako ráno vychádza slnko, budí sa aj ženská krása. Práve jasmín má na svedomí dokonalú súhru levandule a vanilky, jemný prechod a nezabudnuteľnú stopu.

Inšpirujte sa: Ako si dokresliť a vytvarovať obočie tak, aby to pomohlo vášmu vzhľadu? Tento trik vám v tom pomôže

Santalové drevo

Santalové drevo je stelesnením všetkého toho bohatstva, ktoré v každej žene vo vnútri tkvie. Práve ono dodáva žene štipku tajomna a večnú ženskosť. Nechať si niečo pre seba a neprezrádzať všetko je zlatá rada od všetkých múz a ikon krásy

Parfum je hra s tým, čo skrývame a čo odhaľujeme

Angelina si však francúzsku dávku neviditeľnej elegancie pamätá z čias detstva. Mama herečky Angeliny Jolie používala sypký púder a Angie si dodnes spája tieto časy s vôňou kosatca a fialky. Tento púder bol symbol kvality, elegancie a ženskosti. Skutočný poklad, ku ktorému vznikala citová väzba. O niekoľko rokov neskôr sa kroky Angeliny opäť stretli s francúzskou značkou Guerlain a našli spoločnú reč. Toto neviditeľné spojenie s Maison Guerlain vzniklo počas návštevy v Kambodži, kde americká herečka nakrúcala snímku „First They Killd My Father“. Film je reflexiou dieťaťa, ktoré sa ocitlo vo vojne a stratilo svojich blízkych. Mon Guerlain odráža dedičstvo tradičného remesla s esenciou modernej ženy. Ideálnym stvárnením tejto charakteristiky je práve ikonická Angelina Jolie. 

Angelina je znázornená v Provence, kde rastie levanduľa Carla. Snímka, ktorú pre značku nakrútila nesie názov „Notes of the woman“. Odohráva sa na jej obľúbenom francúzskom mieste, kde s rodinou trávi veľmi rada čas, a to už niekoľko rokov. Prostredie je také autentické, že vyžarovanie čistoty a vône ženy sa s ním paralelne povznáša. Vôňa, ktorá je spojením drzosti, elegancie a tajomstva. Magické svetlo, ktoré je pre Provence typické vytvára silu autenticity a dojem maľby od umelca. Tým umelcom je parfumér Thierry Wasser. Po prvý raz sa dostáva pocty priamo parfumérovi, ktorý je v snímke vyobrazený tiež. Angelinu si vybral preto, že je odrazom silnej modernej ženy. Ženy, ktorú obdivuje. Ženy, ktorá v ňom stelesňuje všetky emócie, atribúty, rozhodnutia, ciele a sny modernej ženskosti. Je nežná, no zároveň nebojácna. Zmyselná, ale milujúca. Silná i delikátna a slobodomyseľná, ale inšpirujúca súcitom k ostatným. 

Nová vôňa je pre všetky ženy, ktoré nie sú kategorizované, ale prijímajú život so všetkým, čo k nemu patrí, cítia sa dobre vo svojom tele a ich životným krédom je byť verná sama sebe. Zároveň žijú život, ktorý je užitočný aj ostatným. Parfum je totiž najintenzívnejšou formou spomienok na človeka, ktorého sme stretli alebo s ktorým sme trávili istý čas.  

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe