Presunúť na hlavný obsah

Kate Middleton sa inšpiruje štýlom princeznej Diany: Pozrite sa na ich rovnaké outfity, ktoré prilákali pozornosť

Zahraničné celebrity

Uznávaná vojvodkyňa Kate Middleton a nezabudnuteľná princezná Diana majú toho spoločného viac, ako si myslíte. Pri prezeraní ich outfitov z rôznych období, sme zistili, že ich štýl je veľmi podobný. Myslíte si, že je to náhoda?

Princezná Diana bola známa svojou dobrosrdečnosťou a nezameniteľným štýlom. Preto sa niet čo čudovať, že ju dodnes kopírujú ženy po celom svete. Aj sama Kate Middleton si rada pripomenie nezabudnuteľné outfity tejto večnej ikony. Pozrite sa na tie najznámejšie z nich!

Prečítajte si aj: Nádherná a vždy módna princezná Diana zanechala po sebe veľké posolstvo. Toto sa chystá na jej dvadsiate výročie

Bodkované šaty

Niet pochýb o tom, že vojvodkyňa Kate by si priala, aby bola princezná Diana aj pri narodení jej prvorodeného syna. Pri odchode z nemocnice, zvolila rovnaké bodkované šaty, ako princezná Diana v roku 1982. Vojvodkyňa chcela svojím výberom šiat vzdať poctu nezabudnuteľnej ikone, ktorú všetci dodnes uznávajú.

Svetloružový kostým s klobúkom

Princezná Diana počas návštevy nového zámku v Austrálii a Vojvodkyňa Kate na záhradnej párty v Buckinghamskom paláci. Neprehliadnuteľná podoba ružových šiat a zvoleného klobúčika v rovnakej farbe pristala rovnako obidvom dámam. Zdá sa, že Kate sa svojím výberom outfitov často inšpiruje práve ikonickou Dianou.

Tyrkysová róba

Pri pohľade na tieto honosné róby máte pocit, že sú akoby ušité z tej istej látky. Nádherné spoločenské šaty v tyrkysovej farbe zvolila Diana počas významného večera v roku 1985. Krásna Kate Middleton sa rozhodla výraznú róbu zvoliť na červený koberec.

Biele spoločenské šaty

Okázalé spoločenské šaty v bielej farbe so zlatými detailmi vyzerajú ako z jednej kolekcie. Princezná Diana ich zvolila počas slávnostnej večere na ambasáde v Londýne a vojvodkyňa Kate pri návšteve Malajzie. Rovnaká farba, motívy a štýl šiat len dokazujú fakt, že Kate s obľubou kopíruje štýl princeznej Diany.

Inšpirujte sa: Najkrajšie múdrosti princeznej Diany: Tieto myšlienky by si mal osvojiť každý z nás

Červený kostým s baretkou

Keď princezná Diana dorazila na letisko v Birminghame, svojím červeným kostýmom vzbudila pozornosť. To isté sa podarilo krásnej Kate, keď priletela na Nový Zéland v podobnom outfite. Žiarivý kostým v sýtočervenej farbe a s baretkou na hlave bol inšpirovaný nezabudnuteľnou a očarujúcou Dianou.

- Najčítanejšie -