Presunúť na hlavný obsah

Princ William, Beyoncé a aj iné celebrity nenosia svadobné obrúčky: Dôvody niektorých vás prekvapia

Zahraničné celebrity

Zdá sa, že v Hollywoode nastal nový trend a celebrity, ktoré vstúpili do manželstva, sa rozhodli nenosiť svoje svadobné obrúčky. Dôvody niektorých vás zrejme prekvapia.

Svadobné obrúčky sú znakom uzatvorenia manželstva a tiež dôkazom lásky dvoch ľudí. Niektorí z nás a dokonca aj samotné celebrity ich však napriek tomu nenosia.

Mohlo by vás zaujímať: Aj takto sa zmenili známe hviezdy počas rokov: Z Victorie Beckham je dáma, speváčka Adele vyzerá oveľa lepšie

Princ William

Hoci kráľovská rodina dodržiava mnohé zásady a pravidlá, nosenie svadobných obrúčok nie je tak úplne prioritou. Kým Williamova manželka Kate prsteň denne nosí, Princ William ten svoj odložil. Vysvetlením pre viaceré média bolo to, že William nie je veľkým fanúšikom šperkov. 

Viola Davis

Talentovaná herečka známa z filmov Jedz modli sa a miluj, či Jednotka samovrahov Viola Davis je so svojim manželom už viac ako 13 rokov, a napriek tomu svadobný prsteň nenosí. Hoci si svoj sľub len nedávno opäť obnovili, jej samej stačí ku šťastiu len zásnubný prsteň.

Kim Kardashian West

Jedna zo známych sestier Kim, sa netají tým, že svoj svadobný, či zásnubný prsteň, ktorý dostala od svojho manžela Kanye Westa občas odloží. Dôvodom je šport, či iné aktivity, pri ktorých jej veľký diamant prekáža.

Solange Knowles

Speváčka a sestra Beyoncé, Solange Knowles oslávi tento rok tretie výročie so svojim manželom a režísérom hudobných klipov Alanom Fergusonom. Len pred pár mesiacmi svoj svadobný prsteň stratila, a preto sa momentálne v spoločnosti objavuje bez neho.

Will Smith

Herec Will Smith si spolu s manželkou Jadou Pinkett Smith prešli v manželstve niekoľkými krízami. On sám sa k tomu nikdy priamo nevyjadril, ale možno aj to je jedným z dôvodov, prečo sa nakoniec rozhodol nenosiť svadobný prsteň. 

Čítajte aj: Slávne nevesty, ktoré si obliekli netradičné svadobné šaty: Tieto originálne kúsky jednoznačne zaujali

Beyoncé

Speváčka Beyoncé prežíva momentálne krásne obdobie. Čoskoro sa im s manželom narodia dvojičky a spoločne oslávia 9 rokov manželstva. Napriek tomu, že im to funguje, obrúčky nenosia. Namiesto prsteňov majú vytetované číslo 4, ktoré má pre oboch veľký význam.

Myslíte si, že má význam nosiť svadobnú obrúčku?

spolu hlasovalo 331 ľudí

áno
189
nie
142

- Najčítanejšie -