Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Najväčším trendom jarnej sezóny sú otvorené rukávy a volány: Inšpirujte sa a spestrite si šatník

Feminity TV

Módna značka BCBGMAXAZRIA oslávila svoj prvý rok na Slovensku. Pri príležitosti narodenín sme mohli vidieť módnu prehliadku, kde sa predstavila nová jarná kolekcia.

Riaditeľka Romana Škamlová a brand manažér Lukáš Kimlička nám v rozhovore prezradili viac o nadčasovej značke BCBGMAXAZRIA, nových kúskoch a trendoch na nadchádzajúcu sezónu.

Prečítajte si aj: Krásne Slovenky sa ukázali v spoločnosti štýlovo: Silvia Lakatošová v sexi čiernej a Romana Škamlová hviezdou večera!

Runway kolekcia

„Na módnej prehliadke môžeme vidieť aktuálnu jarnú kolekciu. Sú tam aj prvky runway kolekcie, napríklad ako mám ja. Tieto šaty sú z hodvábu a je to vlastne tá najvyššia línia značky BCBC MAXAZRIA. Ďalej tam môžete vidieť spoločenské šaty, casual veci a celú jarnú kolekciu. Najväčší trend tejto sezóny budú otvorené rukávy, volány a košeľovina na rôzne varianty,“ hovorí riaditeľka Romana Škamlová.

Romanin obľúbený kúsok

„Je to veľmi ťažké. Každý jeden model je iný a naozaj sa mi páči, ale najviac by som vypichla posledné šaty, ktoré pôjdu na prehliadke a bude ich mať na sebe Kristína Krajčírová. Sú to koralové, čipkové dlhé šaty s otvoreným chrbtom. To sú šaty, ktoré si viem predstaviť na nejakú garden party v lete. Tá korálová žiarivá farba je nádherná a jedna z mojich obľúbených,“ priznáva krásna riaditeľka.

Slovenky majú vkus

„Na našich zákazníčkach to vidím, že to sú jedny krásne ženy, ktoré majú dokonalé postavy či po štyroch deťoch alebo po troch. Majú vkus a hlavne sa neboja experimentovať,“ dodáva Romana.

Bohémsky štýl

„V novej kolekcii si určite každá dáma príde na svoje, pretože hneď v úvode dámy uvidia modely BCBG z kolekcie runway, ktorá je inšpirovaná takým bohémskym a éterickým štýlom. Sú to také rozviate, hodvábne tuniky v pastelových farbách. Potom sú tam také voľnočasové modely, kde charakteristickým prvkom je prúžkovaná košeľovina, ktorá je dominantná v celej jarnej kolekcii. Samozrejme typické pre túto značku sú večerné šaty a tam dámy uvidia mix rôznych čipiek a celá kolekcia je veľmi rafinovaná a ženská,“ prezradil brand manager Lukáš Kimlička. 

Každá žena si príde na svoje

„Táto značka alebo aj táto kolekcia je určená pre ženu, ktorá je sebavedomá a vie, čo sa jej hodí. Vie módu nosiť a v týchto modeloch sa stane akousi módnou ikonou, pretože každý model dokáže tú ženu vystihnúť. Tá kolekcia je naozaj rôznorodá, takže každý si tu príde na svoje,“ povedal talentovaný Lukáš.

FEMINITY TV: Pozrite si rozhovor s riaditeľkou módnej značky Romanou Škamlovou a brand managerom Lukášom Kimličkom

Mohlo by vás zaujímať: Najkrajšie outfity Romany Škamlovej: Táto sexi blondínka presne pozná, v čom má svoje prednosti

- Najčítanejšie -