Trend nahoty a známe topmodelky, ktoré odhodili všetky zábrany: Nezachádza to však až prilíš ďaleko?

Svet sociálnych sietí sa čím ďalej, tým viac začína podobať na obálky pánskych magazínov. Svetové modelky sa predbiehajú jedna pred druhou a svojim fanúšikom ponúkajú pikantné zábery.

Slávne modelky sa na sociálnych sieťach odhaľujú čoraz viac!

Slávne modelky sa na sociálnych sieťach odhaľujú čoraz viac!

Zdroj: Instagram osobností

Sláva a úspech sú spájané so stratou súkromia a odhaleným osobným životom. V poslednom čase však na vine nie sú dotieraví paparazzi, ale samotné celebrity, ktoré dobrovoľne odkrývajú svoj osobný život na sociálnych sieťach. Kedysi prísne strážené súkromie má dnes na tácke milióny ľudí, ktorí sledujú súkromie známych osobností na instagrame. Neprekročila sa však už hranica toho, čo je v norme?

Prečítajte si aj: Najlepšie platené topmodelky súčasnosti s make-upom a bez neho: Ktorá sa vám páči aj prirodzená najviac?

Nahota sa stala bežnou súčasťou slávnych topmodeliek, ktoré však túto prezentáciu na sociálnych sieťach vôbec nepotrebujú. Ich dokonalé telá a bezchybné krivky im samozrejme závidia ženy po celom svete, ale sú tieto fotografie naozaj nutné?

Elsa Hosk

Slávna modelka značky Victoria´s Secret si pred pár dňami zavesila na instagram kontroverznú fotografiu, ktorá rozpútala diskusiu. Krásna Elsa je tvárou sexi spodnej bielizne a pravidelne ju môžeme vidieť aj na známej prehliadke. Na pikantnej fotografii však rozhodne odhalila priveľa.

Josephine Skriver

Pôvabná modelka je známa svojím mladistvým vzhľadom a iskrou v očiach. Na sociálne siete si však čoraz častejšie pridáva fotografie, kde je hore bez. Otázne je, či to táto krásna Josephine naozaj potrebuje. Módne kampane plaviek a spodnej bielizne odhaľujú jej vyšportovanú postavu, tak načo sa "chváliť" súkromnými nahými fotkami?

Stella Maxwell

Ďalší sexi anjelik, ktorí je známy svojími odvážnymi fotografiami. Fotka v kožených čižmách a odvážnej póze bola jedným zo záberov, ktorý vyvolal rozruch. Na prvý pohľad krehká Stella sa nebojí zavesiť pikantné fotografie na sociálnu sieť.

Alessandra Ambrossio

Dvojnásobná mamička Alessandra Ambrossio sa nedávno pochválila naozaj odvážnym záberom. Backstage fotografiu z exotického fotenia si pokojne zavesila na instagram, kde fanúšikom odhalila takmer všetko. Slávna modelka touto fotografiou niektorých fanúšikov potešila, iných zas pobúrila.

Luma Grothe

Mladučká modelka sa tento rok po prvý krát zúčastnila známej prehliadky Victoria´s secret. Brazílska kráska nie je v modelingu žiaden nováčik a na instagrame má už poriadne množstvo fanúšikov. Rovnako ako jej modelingové kolegyne, aj Luma podľahla trendu polonahých fotiek.

Mohlo by vás zaujímať: Modelky spodnej bielizne Victoria´s Secret kedysi a dnes: Pozrite sa, ako zmenila známe anjeliky úloha matiek

Emily Ratajkowski

Zvodná Emily uzatvára kruh odvážnych modeliek, ktoré podľahli sociálnym sieťam vo veľkom štýle. Príťažlivá kráska je známa svojimi horúcimi zábermi, kde sa nebojí ukázať naozaj všetko. Zdá sa, že tieto známe modelky zabúdajú, že môžu ísť zlým príkladom mladým dievčatám. Čo si o tom myslíte vy?

Foto:
Instagram osobností
Zdroj:
MB

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba