Známe televízne tváre poznajú elixír mladosti: Inšpirujúca Soňa Müllerová a ďalšie Slovenky, ktoré sa o seba starajú

Slovenky, ktoré poznáme z televíznej obrazovky si nenechali ujsť predstavenie luxusnej kozmetiky La Mer, ktorá patrí medzi tie najkvalitnejšie vôbec. Starostlivosť o telo a pleť im nie je cudzia a to je vidno aj na tom, ako vyzerajú, veď posúďte sami.

Slovenky, ktoré poznáme z televíznej obrazovky si nenechali ujsť predstavenie luxusnej kozmetiky

Slovenky, ktoré poznáme z televíznej obrazovky si nenechali ujsť predstavenie luxusnej kozmetiky

Zdroj: La Mer

Na Slovensko zavítala jedna z najznámejších a najkvalitnejších kozmetických značiek. La Mer patrí medzi strop v kozmetike, o ktorom sa hovorí, že je akýmsi tajným elixírom mladosti. Vďaka tajnému vzorcu a využitiu morskej riasy totiž pleť zažije znovuzrodenie. Známe Slovenky si nenechali ujsť túto príležitosť a o tom, že naše televízne tváre vyzerajú naozaj skvelo, sa môžete presvedčiť v nasledujúcich outfitoch.

Soňa Müllerová

Moderátorka Soňa Müllerová vždy vyberá svoj outfit s citom a pritom je odrazom najnovších trendov. Televízna tvár sa vo sfére módy a krásy pohybuje už roky a to je na nej aj vidno. Skvelý štýl a vizáž.

Lenka Vavrinčíková

Nová posila spravodajstva Lenka Vavrinčíková stavila na ležérnejší štýl a khaki farbu, ktorá túto sezónu zaplavila pulty obchodov. Veľkú pochvalu od nás získava za vizáž a kontrast, aký ním vytvorila. 

Neprehliadnite: Ako vyzerá v súkromí vždy vysmiata televízna tvár Lenka Vavrinčíková? Vždy vysmiata brunetka vás prekvapí

Lenka Šóošová

Stálica televíznej obrazovky a zároveň roztomilá mamina dvoch detí Lenka Šóošová si obliekla bomber bundičku vo vínovom odtieni, ktorú doplnila štýlovou čiapkou. Moderátorka v sebe neskryje svoje vizážistické sklony a vyzerala ako vždy, veľmi štýlovo. 

Zuzana Kanisová

Špičková módna stylistka Zuzana Kanisová preferuje jednoduchý štýl, ktorý vie kombinovať naozaj s ľahkosťou. Jednoduché a pritom také náročné. Táto stylistka nikdy neurobí krok vedľa, čím dokazuje, že v móde sa naozaj vyzná. 

Emma Tekelyová

Pri moderátorke Emme Tekelyovej sa zastavil čas. Táto dáma vyzerá vždy veľmi príjemne a v koženej bundičke a cross body kabelke jej to veľmi pristalo.

Neprehliadnite: Takto vyzerajú raňajky Emmy Tekelyovej: Inšpirujte sa jednou potravinou na tanieri, ktorá zasýti na dlhší čas

Gabriela Drobová

Riaditeľka módnej televízie Fashion TV Gabriela Drobová stavila na čierno-bielu kombináciu, ktorá je vhodná na každú príležitosť. Celkový outfit doplnila výrazným rúžom pre ňu charakteristickým. 

Karin Haydu

Herečka Karin Haydu zvolila na túto príležitosť jej obľúbený denim. Džínsová bundička patrí neodmysliteľne k jari a známa televízna tvár má zrejme na tento materiál slabosť tak, ako aj väčšina žien. Denim je jednoducho nesmrteľný.

Zuzana Vačková

Herečka Zuzana Vačková vyzerá naozaj výborne a to aj vďaka svojmu optimizmu a dobrej nálade, ktorou vždy srší. Svetlé krémové odtiene herečke pristanú a Zuzana nepotrebuje žiadne komplikované strihy či vzory.

Barbora Rakovská

Moderátorka Barbora Rakovská prišla v pohodlnom outfite a vyvetrala tiež motorkársku bundičku. V spojitosti s jej jemnou vizážou a dievčenským účesom vyzerala naozaj milo.

Sledujte nás aj na Instagrame, kde vám prinášame najnovšie trendy a informácie zo zákulisia!

Foto:
La Mer
Zdroj:
fem

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba