Presunúť na hlavný obsah

Bez skalpela a viditeľne mladšia! Ex riaditeľka MISS Slovenska prezradila tajomstvo svojej nádhernej tváre

Móda a krása

Magdaléna Šebestová patrí k najkrajším Slovenkám. Miss Slovenska z roku 2006 a bývalá riaditeľka súťaže Miss Slovensko sa o seba príkladne stará. Nedávno sa rozhodla podstúpiť neinvazívne ošetrenie, tzv. lifting bez skalpela, Ultherapiu, na luxusnej klinike v Pezinku, ktorú vedie MUDr. Alena Pallová.

„Inštitút estetickej medicíny som si vybrala na základe výborných referencií a takisto preto, že osobne poznám obe doktorky, ktorým plne dôverujem“, prezrádza svoje rozhodnutie Magda. 

MUDr. Lucia Drahovská vysvetľuje, ako toto neinvazívne ošetrenie prebieha: „Ultherapia funguje na princípe prikladania ultrazvukovej hlavice na pokožku tváre, tá vysiela presne mierené impulzy tepla do hlbokých vrstiev pokožky a svalov. Tkanivá reagujú na prísun novej energie vypnutím a spevnením. Ultherapia je jediné omladzujúce nechirurgické ošetrenie, ktoré umožňuje pomocou ultrazvuku vidieť pod úroveň kože, a špeciálne zamerať hĺbkové podporné tkanivo SMAS, čo je tkanivo, ktoré chirurgovia spevňujú počas faceliftu. Schopnosť ošetriť nielen povrch pokožky, ale aj jej hĺbkovú vrstvu, a to veľmi precízne, zabezpečuje bezpečné a uspokojivé výsledky.“

Sama Magdaléna vysvetľuje: „Mám ideálny vek, aby som začala s čiastočnou prevenciou. Toto ošetrenie mi bolo doporučené, obrovskou výhodou je nechirurgický priebeh Ultherapie a vynikajúce výsledky, ktoré hovoria samé za seba.“

Po absolvovaní Ultherapie klient môže okamžite pokračovať vo všetkých aktivitách a nie je potrebné prijať žiadne špeciálne opatrenia. Jediné ošetrenie naštartuje regeneratívny proces, finálny výsledok sa vyvinie počas nasledujúcich dvoch až troch mesiacov.

Okrem viditeľných výsledkov, Ultherapia spôsobuje aj výsledky na prvý pohľad neviditeľné, a síce tvorbu nového kolagénu, ktorá spomaľuje celkový proces starnutia. Benefit z ošetrenia môže pretrvávať po dobu 5tich rokov.

Mamička malej Ninky si nemohla vynachváliť ani samotnú atmosféru na tejto klinike krásy. „IEM je neopakovateľné, dizajnový interiér, vždy ústretový a usmiaty personál, či ste tu večer alebo ráno, vždy sa tu cítite ako vítaný hosť. Je to estetická klinika svetového formátu.“

Kto je vhodným kandidátom na ošetrenie Ultherapiou?

Riaditeľka Inštitútu estetickej medicíny MUDr. Alena Pallová hovorí: „Vhodným kandidátom je každý, koho pokožka je ochabnutá a menej pevná. Spadnuté obočie je často prvým znakom „zrelej“ pokožky. Ultherapia je vítaná a účinná alternatíva pre všetkých, ktorí chirurgický zákrok odmietajú. Navyše ide o bezpečnú metódu, keďže ultrazvuková energia sa  medicíne používa už 50 rokov. Klinické štúdie potvrdili bezpečnosť tohto ošetrenia.“

O Inštitúte estetickej medicíny

Inštitút estetickej medicíny je špičkové medicínske zariadenie vedené primárkou MUDr. Alenou Pallovou. Poskytuje široké spektrum zákrokov z oblasti korektívnej dermatológie, laserovej dermatológie, lekárskej kozmetiky, redukcie hmotnosti, plastickej chirurgie, cievnej chirurgie a ďalšie služby v oblasti krásy a zdravia. Zákroky prostredníctvom najmodernejšieho technického vybavenia realizuje MUDr. Alena Pallová alebo MUDr. Lucia Drahovská a skúsený tím zdravotníckeho personálu IEM. O kvalitách služieb IEM sa presvedčilo už mnoho známych osobností  nielen z mediálneho prostredia.

Viac o IEM nájdete na stránkach: www.iem.sk, www.vekjelencislo.sk, www.facebook.com/InstitutEstetickejMediciny  ako aj na Instagrame @institutestetickejmediciny.

- Najčítanejšie -