Presunúť na hlavný obsah

Celebrity, ktoré po schudnutí 10 a viac kíl vyzerajú ako iní ľudia: Čo všetko museli pre to urobiť?

Zahraničné celebrity

Nuž aj celebrity sú len ľudia, ktorí majú lepšie a horšie obdobia. 10 kíl naviac je hmotnostný rozdiel, ktorý už zaregistrujeme, a ktorý môže človeka zmeniť na nepoznanie. Príkladom toho sú aj tieto slávne ženy.

Renée Zellweger

Tejto herečke kolísala váha naozaj statočne. Nebolo to však len tak z vlastnej vôle, ale najmä kvôli legendárnej filmovej role Bridget Jonesovej, kvôli ktorej toto všetko podstupovala. Z bacuľky štíhla kráska a naopak. Keďže sa to všetko dialo veľmi rýchlo, Renne podstupovala naozaj drastické diéty. No treba podotknúť, že neustále priberanie a chudnutie sa na jej výzore aj podpísalo. 

Mohlo by ás zaujímať: Najsexi telá najžiadanejších modeliek na svete: O týchto sedem žien je momentálne najväčší záujem

Christina Aquilera 

Speváčka s priam božským hlasom má tiež bohaté skúsenosti s priberaním a opätovným chudnutím celé roky, nakoľko je milovníčkou nezdravých jedál. Christina sa dostala do formy vďaka diéte, ktorá pozostáva z príjmu chudých bielkovín v podobe kreviet či kuracieho mäsa. K tomu pravidelný pohyb a výsledok bol na svete. Avšak dnes už aj mama dvoch detí robí zase všetko preto, aby sa zbavila aj popôrodných kíl. 

Drew Barrymore

Hviezda Charlieho anjelov schudla zo 10 kíl v priebehu pár mesiacov. Ako sama priznala, ronila doslova slzy a o pizzi mohla len snívať. Musela byť disciplinovaná a robiť všetko poctivo. Nasledovala metódy známej nutričnej poradkyne Kimberly Snyder, pridala do stravy bielkoviny ako ryby a kuracie mäso a výsledok sa dostavil. Dnes vyzerá opäť fantasticky. 

Čítajte tiež: Krásky, ktoré prešli drastickými zmenami kvôli filmovej roli: Niektoré by ste určite len ťažko spoznali

Khloe Kardashian 

Členka slávnej rodiny a škaredé káčatko v jednom sa naozaj vyšvihla. Musíme uznať, že Khloe nikdy nevyzerala lepšie než teraz. Za všetko vďačí svojmu osobnému trénerovi, Gummarovi Petersonovi a pitiu veľkého množstva vody, ako neraz priznala. Samozrejme, že obmedzovanie v jedle bolo a stále je súčasťou tohto diétneho režimu. 

Melissa McCarthy 

Táto populárna komediálna herečka bola vždy pri sebe. No aj ona nedávno prekvapila, keď sa v spoločnosti ukázala v o čosi lepšej telesnej forme. V tomto prípade aj 10 kíl naozaj urobí svoje. No otázku ako sa jej podarilo schudnúť však odpovedala jednoducho, že prestala svoju váhu riešiť a išlo to v podstate samo. 

Jennifer Hudson

Speváčka známa z American Idol a zároveň aj úspešná herečka schudla rozhodne viac než len 10 kíl a rozdiel je to až dramatický. Súčasnú váhu sa jej darí udržiavať už celé roky. Tajomstvom jej úspechu bola tvrdá práca bod dozorom populárnej celebritnej trénerky Harley Pasternak a jej programu „Weight Watchers“ (Strážcovia váhy), ktorej sa stala dokonca aj tvárou.

Neprehliadnite: Aj vďaka tomuto cvičeniu schudla speváčka Adele desiatky kíl: Inšpirujte sa jej 7-minútovým cvičením na brucho

- Najčítanejšie -