Presunúť na hlavný obsah

7 vecí, ktoré vám unikajú, keď si myslíte, že je vám muž neverný: V skutočnosti sa za tým skrývajú tieto vaše vlastnosti

Partnerské vzťahy

Niekedy si ani neuvedomujete, ako svojím správaním dokážete mužov poriadne vytočiť. Trefným príkladom je aj situácia, kedy sa cítite podvedené.

My ženy máme vlastnosť často veci zveličovať a urobiť, takpovediac, z komára somára. Určite sa aj vám už niekedy stalo, že ste svojho partnera podozrievali z podvádzania či nevery a nakoniec ste zistili, že to vôbec nie je pravda. Zamysleli ste sa však nad tým, akými „ mrchami“ dokážeme byť,  keď vo vzduchu cítime nebezpečenstvo?

Prečítajte si aj: Ak ste v manželstve už dlhšiu dobu nešťastná, položte si túto otázku: Odpoveď vás možno poriadne zaskočí!

Podozrievavosť

Jednou z najhorších vlastností, ktoré na nás muži nemajú radi je práve podozrievavosť. O to viac, ak sú tieto výčitky zo strany ženy neoprávnené. Ženy majú schopnosť vymyslieť si aj z nevinnej situácie doslovnú telenovelu. No schválne, ktoré z vás už podozrievali partnera bez vážnej príčiny? 

Výčitky

Ak si žena myslí, že ju jej partner podvádza dokáže byť naozaj neznesiteľná. Vodopád výčitiek typu: „Prečo si bol tak dlho v práci?“ a „s kým si píšeš sms?“ sú vám, zdá sa, veľmi známe. Bez toho, aby ste sa s vaším partnerom normálne porozprávali,  si radšej v hlave vytvoríte vlastný scenár a spustite svoju verziu. Tieto výčitky nikomu nepomáhajú, naopak vytvárajú nepríjemnú a dusnú atmosféru.

Hystéria

To je ďalšia z vecí, ktoré váš partner naozaj nemusí. Skúmate správanie vášho muža do najmenších detailov a snažíte sa vypátrať nejakú stopu, ale nedochádza vám fakt, že sa z vás stáva hysterická priateľka. Hysterické scény a nevhodné správanie si nechajte bokom a skúste myslieť na to, že ste dáma.  

Nekontrolovanie sa

Nekontrolované správanie môže spôsobiť to, že sa pristihnete pri veciach, ktoré by ste za iných okolností neurobili. Snorenie v partnerovom telefóne, prehľadávanie vreciek, či sledovanie jeho výpisu z účtu. Naozaj? Skúste robiť veci s chladnou hlavou a neklesnite na túto úroveň.

Hnev

Aj keď ste síce nič prevratné nezistili, stále v sebe máte pocit, že váš partner niekoho má. V takýchto prípadoch dokážete konkurovať rozbúrenému býkovi a do hádky by s vami nikto nešiel. Každý argument beriete ako ďalšiu lož a váš hnev stúpa na intenzite. Táto forma hnevu je najhorší stav, pretože diskutovať s vami je priam nemožné. Tvrdohlavo si myslíte, že máte pravdu a nechcete nikoho počúvať. 

Plač

Na rad prichádza starý dobrý overený prostriedok, ktorý vytiahnete vždy, keď už neviete, čo so sebou. Slzy, ktoré by mali roztopiť aj toho najväčšieho mača, sú v tomto prípade akousi falošnou zásterkou. Vás partner vás už veľmi dobre pozná a za tie roky vie rozlíšiť úprimné slzy od tých hraných. Nezahrávajte sa s ním a nepoužívajte plač, ako prostriedok na dosiahnutie svojej pravdy. Nepomôže vám to.

Mohlo by vás zaujímať: Patríte medzi dokonalé manželky? Ak máte týchto 7 vlastností, muži vás len ťažko opustia

Ignorácia

Keď ste už vyčerpali všetky svoje tromfy, nastáva najhoršia možná fáza. Ignorovanie partnera v snahe dosiahnuť ešte väčšiu pozornosť je typickou vlastnosťou žien. Na toto detské správanie vám však partner nenaletí. Neurážajte sa, najlepšie, čo môžete urobiť je staviť na úprimnú konverzáciu.

- Najčítanejšie -