Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Párty make-up podľa modelky Belly Hadid: Vyčarujte si sexi vzhľad za pár minút!

Krása

Inšpirujte sa svetovou modelkou, ktorá vás naučí, ako si spraviť dokonalý make-up na párty večierok.

Aj vy stále riešite dilemu, aké líčenie zvoliť na významnú udalosť či párty s priateľmi? Príprava večerného líčenia bude odteraz hračkou aj pre vás! Svetová modelka Bella Hadid vás naučí, ako zaujať sexi lookom a stať sa neodolateľnou. 

Prečítajte si aj: Výber kvalitných krémov, ktoré zabezpečia zamatovú pleť: Tieto sa oplatí na sebe vyskúšať

Podkladová báza

Na začiatok použite podkladovú bázu, ktorá vám vyhladí vašu pokožku. Následne naneste tenkú vrstvu krycieho make-upu, ktorý zaručí bezchybný vzhľad. Drobné nedokonalosti pleti môžete prekryť korektorom, ten použite v malom množstve aj pod viečka. Vaša pleť je teraz dokonale pripravená na večerný typ líčenia. Ďalšími krokmi sa nechajte inšpirovať od svetovej modelky.

Očný tieň vo farbe zlata

Zlaté očné tiene sú vhodné vtedy, ak chcete zaujať niekoho svojím pohľadom. Použite jemne práškové tiene v odtieňoch zlatej a bronzovej. Sexi podklad pre vaše oko, ktorý bude pôsobiť magicky a veľmi zvodne. Stačí použiť len malé množstvo tohto očného tieňa a uvidíte tie zázraky.

Očné linky

Nezabudnuteľnou súčasťou párty líčenia jej bezpochyby očná linka, ktorá vytvorí sexi pohľad. Dramatické oči si vyčarujete pomocou jemných ťahov smerom nahor. Vaše oko bude pôsobiť tajomnejšie a zároveň sa opticky predĺži. Očná linka je jednoznačne tým správnym pomocníkom.

Maskara pre objem rias

Vaše riasy musia zaujať na prvý pohľad! Ideálnou voľbou je zhusťujúca maskara, ktorá vám vyčarí dlhé riasy plné objemu. Stačí len pár jednoduchých ťahov a vaše oko sa opticky otvorí. Nezabúdajte na tohto pomocníka vo vašej kozmetickej taštičke, ktorý je najlepším pomocníkom pri rýchlom líčení. 

Bronzer

Dotiahnite svoj vzhľad k dokonalosti so správnym leskom na vašej pleti. Na líčka použite jemný bronzer, ktorý docieli prirodzený vzhľad vašej pokožky. Na výber máte v rôznych odtieňoch. Vyberte si tu správnu farbu, ktorá sa najviac hodí vášmu tónu pleti. 

Zvodný rúž

Uistite sa, že všetko je bezchybné a dolaďte svoj vzhľad k bezchybnému looku s výraznou farbou rúžu. Zvodná farba na perách vám dodá sebavedomie a nezameniteľný šarm. Sexi pery sú základom večerného líčenia a bez tohto šťavnatého detailu určite neodchádzajte z domu. Posledná bodka hviezdneho make-upu, ktorá vám zaručí úspech.

VIDEO: Modelka Bella Hadid vás naučí, ako si vytvoriť hviezdny look za pár minút

- Najčítanejšie -