Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Sexi mamička a moderátorka Vera Wisterová predviedla ukážkovú postavu: Prezradila nám, čo je za tým!

Slovenské celebrity

Obľúbená moderátorka Vera Wisterová je mamou dvoch detí. Napriek tomu by ste to pri pohľade na jej štíhlu postavu len ťažko tipovali.

Pred pár dňami sme moderátorku Veru Wisterovú stretli a vyspovedali na akcii pre deti a mladých ľudí z detských domovov, ktorá bola organizovaná neziskovou organizáciou Úsmev ako dar. Vera moderovala celú akciu, na ktorej dostali mladí ľudia štipendiá na podporu ich štúdia. Moderátorka vyzerala lepšie ako kedykoľvek predtým a nás zaujímalo, čo je za tým.

FEMINITY TV: Vypočujte si celý rozhovor s moderátorkou Verou Wisterovou, v ktorom sa dozviete viac o jej deťoch, strave a cvičení

Čítajte aj: VIDEO: Tamara Šimončíková Heribanová prezradila, aká je vo výchove dcérky Emilky: Má overenú radu pre všetky mamičky

Okrem toho, že sa Vera o seba popri všetkých pracovných povinnostiach poctivo stará, hlavnou náplňou dňa sú hlavne jej dvaja synovia. Napriek tomu, že starostlivosť o deti zvláda ukážkovo, nemá žiadne overené rady, ktoré by jej výchovu uľahčovali. "Najviac sa riadim inštinktom a intuíciou. Sú základné situácie, kedy majú prísne nastavené hranice, ale na ostatné veci dokážem prižmúriť oko, či dve." Vera je vo výchove detí skôr kamarátkou, možno aj preto má s chlapcami pekný a otvorený vzťah. "Nie som úplne benevolentná, ale snažím sa netrápiť nad maličkosťami."

Zaujímalo nás tiež to, ako využíva Vera svoj voľný čas a pri čom sa rada odreaguje. Na otázku nám s úsmevom odpovedala: "Už si nepamätám, nemám čas na seba. Teraz mám také obdobie, že mám na seba len minimum času, ale kedysi som čítala knižky." Na moderátorke sme si okrem toho, že mala dobrú náladu všimli aj dokonale štíhlu postavu. Vera nám následne na to prezradila, že v minulosti cvičila crossfit, ale kvôli nedostatku času s cvičením pred istým časom prestala. Napriek tomu si postavu udržala hlavne stravou a zdravými potravinami.

Prečítajte si: Takto vyzerajú raňajky Emmy Tekelyovej: Inšpirujte sa jednou potravinou na tanieri, ktorá zasýti na dlhší čas

"Som ten typ, ktorý stravu musí riešiť a sú veci, ktoré nejem. Nejedávam sladkosti, chleba, cestoviny, prílohy, zemiaky a podobne. To sú veci, ktoré musím striktne dodržiavať, inak by som nezapla ani tepláky."

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe