Presunúť na hlavný obsah

Ženy, ktoré sú v Hollywoode označované za najväčšie dámy: Amal Clooney či Monica Bellucci svojím štýlom ohurujú

Zahraničné celebrity

Celebritné hviezdy a známe osobnosti sa snažia niekedy silou mocou zaujať extravagantným oblečením, či vyzývavými kúskami. My však vzdávame poctu tým, ktoré si svoj štýl držia na správnej úrovni!

Predstavujeme vám najväčšie dámy šoubiznisu, ktoré sa vďaka šarmantnému štýlu vryli do pamäte Hollywoodu. Ktoré z nich, sa vám páčia najviac?

Prečítajte si aj: Krásky, ktoré prešli drastickými zmenami kvôli filmovej roli: Niektoré by ste určite len ťažko spoznali

Amal Clooney

Manželka charizmatického herca Georga Clooneyho je známa svojím dámskym a sofistikovaným štýlom. Amal patrí k ženám, ktoré by si na seba nikdy neobliekli nevkusnú vec. Spojenie jej nezameniteľného šarmu a dámskeho štýlu obľubujú ženy po celom svete. Manželka známeho herca je bezpochyby jednou z najväčších dám Hollywoodu.

Angelina Jolie

Krásna herečka Angelina Jolie patrí medzi ozajstné dámy. Jej štýl by sa dal charakterizovať ako minimalizmus spojený s eleganciou a gráciou. Hollywoodska herečka sa v spoločnosti objavuje v ženských outfitoch, ktoré podčiarkujú jej krásu. V našom rebríčku najväčších dám Hollywoodu nesmie chýbať.

Michelle Pfeiffer

Ozajstná dáma Michelle Pfeiffer patrí jednoznačne k sofistikovaným dámam. Jej šatník sa skladá z kvalitných kúskov a správnych strihov, ktoré svedčia jej postave a veku. Hollywoodska herečka sa nepotrebuje pretŕčať s holými nohami či hlbokým výstrihom, aby zaujala. Je si vedomá svojích hodnôt a tomu odpovedá aj výber jej outfitov.

Adele

Speváčka Adele sa aj napriek kilám navyše zaraďuje medzi ozajstné dámy. Jej schopnosť zakryť nedostatky a zviditeľniť prednosti je neuveriteľná. Voľba honosných šiat či oblečenia na denné nosenie, je v jej prípade vždy na mieste. Adele milujeme nielen pre jej spevácky talent, ale aj elegantný štýl, ktorý prezentuje.

Mohlo by vás zaujímať: Najznámejšie svetové topmodelky 90. rokov, ktoré dobyli svet modelingu: Viete, ako vyzerajú dnes?

Monicca Bellucci

Talianska herečka nezaprie svoj temperament a eleganciu ani vo svojich outfitoch. Prekrásna Monica je verejnosti známa ako pôvabná dáma, ktorá pozná svoju cenu. Svedčí o tom, aj jej výber garderóby, ktorý vždy ladí s jej osobnosťou. Monica je skrátka dokonalá dáma, so všetkým, čo k tomu patrí. 


 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus