Presunúť na hlavný obsah

Zaklina nám prezradila, že jej skutočný vek je oveľa vyšší, ako si myslíte! Inšpirujte sa štýlom dvojnásobnej starej mamy

Zahraničné celebrity

To, že má žena vyšší vek ešte neznamená, že sa nemôže obliekať ako ostatné mladšie ročníky. Zaklina chce byť svojim štýlom a vkusom príkladom pre všetky staršie ženy.

Už pri prvom pohľade na profil štýlovej Zaklin máte túžbu rozšíriť váš súčasný šatník. Ona sama však nie je len módnou ikonou, ale aj dvojnásobnou starou mamou a skutočnou inšpiráciou.

Čítajte aj: Výber štýlových bielych tenisiek, ktoré si zamilujete: Tento „must have“ kúsok nesmie chýbať ani vo vašom šatníku!

 

Príspevok, ktorý zdieľa @realfashionist,

Stará mama Zaklina má v skutočnosti 49 rokov, pochádza zo Srbska a jej profil sleduje viac ako 238-tisíc ľudí. V e-maile nám prezradila, že hoci si o nej všetci myslia, že je módnou blogerkou, ona ňou v skutočnosti nie je. "Thank you for all the compliments. I am 49 years old and I am not fashion blogger." (preklad: "Ďakujem za všetky komplimenty. Mám 49 rokov a nie som módna blogerka.") Práve vďaka svojím outfitom a štýlovým doplnkom sa stala napriek tomu ďalšou módnou ikonou a vzorom aj pre staršie ročníky.

 

Príspevok, ktorý zdieľa @realfashionist,

 

Príspevok, ktorý zdieľa @realfashionist,

Pri pohľade na jej dokonale štíhlu figúru by ste však len ťažko tipovali, že ona sama je už dvojnásobnou starou mamou dvoch krásnych vnučiek. Hoci by viaceré z nás život so Zaklinou menili, ona sama na profile priznala, že by sme si mali dávať pozor na to, čo si želáme. "Beware of what you want, cause you can get it.." (preklad: "Dávaj si pozor na to, čo chceš, pretože to môžeš skutočne aj dostať.") Jej inšpiráciou je jej zosnulý syn, ktorého volá "anjel" Stefan. Práve on jej dáva silu aj v ťažkých dňoch. "Now imagine: That every morning, the first thing you are forced to do, as soon as you open your eyes, is to go to the funeral to that same person, who is for you, the essence of your life!" (preklad: "Teraz si predstav, že prvá vec, ktorú musíš robiť každé ráno hneď ako otvoríš oči je ísť na pohreb toho istého človeka, ktorý je tvojím zmyslom života.")

 

Príspevok, ktorý zdieľa @realfashionist,

Na svojom profile vystupuje pod prezývkou Real Fashionist a musíme uznať, že svoju prezývku si právom zaslúži. Zaklina má vkus a jej veľkou výhodou je to, že pozná v kombinovaní oblečenia mieru. Hoci je majiteľkou luxusných kúskov, takmer nikdy to nepreženie.

 

Príspevok, ktorý zdieľa @realfashionist,

Stará mama Zaklina miluje módu a všetky outfity zverejňuje spolu s hashtagom #grandmotherthatlovesfashion (v preklade - stará mama, ktorá miluje módu). Rada by sa stala inšpiráciou pre všetky ženy a prostredníctvom elegantného a štýlového oblečenia ukázala, že vek nie je žiadnou prekážkou ani pri obliekaní sa. 

 

Príspevok, ktorý zdieľa @realfashionist,

Inšpirujte sa: V šatníku štýlovej ženy: Na jar vám nesmie chýbať klasický trenčkot či čipkovaný top

 

Príspevok, ktorý zdieľa @realfashionist,

Páči sa vám štýl obliekania starej mamy Zaklin?

spolu hlasovalo 365 ľudí

áno
342
nie
23
 

- Najčítanejšie -