Presunúť na hlavný obsah

Vieme, ako vyzerá bežný deň modelky Belly Hadid: Nahliadnite do jej súkromia a priblížte si jej rozprávkový životný štýl

Zahraničné celebrity

Známa celebrita a supermodelka Bella Hadid si žije rozprávkový život. Pri prezeraní jej fotografií zatúžite byť aspoň na jeden deň v jej koži. Presvedčte sa!

Život supermodeliek by sa dal opísať ako nekonečná cesta plná zážitkov, cestovania, luxusu a prestíže. Inak tomu nie je ani v prípade mladej vychádzajúcej hviezdy Belly Hadid, ktorá vás svojimi fotografiami presvedčí, že aj bežný deň môže byť naozaj zaujímavý!

Mohlo by vás zaujímať: Ako žijú početné celebritné rodiny a na akých hodnotách si zakladajú? Nahliadnite do ich súkromia

Ranné vtáča

Svoje ráno začína Bella podľa naplánovaného rozvrhu od jej modelingovej agentúry. Katalógové fotenia začínajú zvyčajne skoro ráno a modelka si preto musí veľakrát privstať.

Zmena imidžu

Zmena identity je pre modelku samozrejmosťou. Na foteniach musí rátať s tým, že ma mnohokrát inú farbu a strih vlasov. Každodenné výrazné líčenie, či tupírovanie vlasov je daň, s ktorou musí rátať.

Šálka kávy

Počas pracovného nasadenia si však vždy nájde chvíľu času, aby si vychutnala dobrú kávu či zjedla malý snack. Ako už dobre viete, modelky nemajú veľa času počas fotenia alebo prehliadky.

Pravidelný šport

Kvôli svojej práci sa musí pravidelne udržiavať vo forme! Bella sa snaží dodržiavať zdravý životný štýl a mať dostatočne veľa pohybu, Medzi jej obľúbené športy patrí box. 

Tvár módnej kampane

Prechádzka mestom môže skončiť aj takto. Bella je tvárou mnohých módnych značiek, a preto sa niet čomu čudovať, ak na seba natrafí v jednom z výkladov. 

Fotografia zo zákulisia

Backstage fotografie so svojimi kolegyňami modelkami sú na jej dennom poriadku. Bella dbá aj na správny chod jej sociálnej siete, kde pravidelne zásobuje fanúšikov súkromnými zábermi. 

Stres počas módnej prehliadky

Chaos a stres počas módnej prehliadky musí zvládať s prehľadom a maximálnym kľudom. Veľkou výhodou modeliek je, ak sa vedia prispôsobiť tomuto rýchlemu životu a zároveň vedieť relaxovať.

Únava po práci

Aj takto vyzerá bežný deň modelky Belly Hadid, ktorá sa na konci dňa naozaj teší do svojej postele. Náročné fotenia či módne prehliadky predsa nie sú žiadnou prechádzkou v ružovej záhrade.

Voľný čas

Svoj voľný čas trávi najradšej s rodinou a blízkymi priateľmi, s ktorými si zorganizuje spoločný obed či večeru. Chvíle strávené s rodinou si Bella nesmierne váži a teší sa z nich.

Luxusné večierky

Medzi jej vyplnenie voľného času patrí aj návšteva luxusných večierkov a nezabudnuteľných párty. Bella samozrejme žúruje len so svojimi kamarátkami a nikto iný sa k nej dostať nemôže. 

Prečítajte si aj: VIDEO: Párty make-up podľa modelky Belly Hadid: Vyčarujte si sexi vzhľad za pár minút!

Slnko a relax

Ak má chvíľu času pre seba, určite sa vyberie opaľovať a dobiť svoje baterky. Slnko, voda a čerstvý vzduch sú najlepším relaxom pre uvoľnenie tela aj mysle. 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus