Presunúť na hlavný obsah

Tieto typy žien najčastejšie rozbíjajú rodinu: Dajte si pozor, možno sa niektoré z nich nachádzajú i vo vašej tesnej blízkosti

Partnerské vzťahy

Niekedy práve tie ženy, od ktorých by sme to nikdy nečakali dokážu postaviť svoje záujmy pred všetko ostatné, a to aj na úkor šťastia druhých.

Rady si zdvíhajú ego

Ženy, ktorým sa podarí uloviť ženatého chlapa majú odrazu pocit výnimočnosti. Ak ich totiž muž uprednostnil pred rodinou, ženou a dieťaťom, musí na nich predsa niečo byť. Po množstve stroskotaných vzťahov a nevydarených pokusov o niečo vážnejšie, si vo vzťahu so ženatým mužom jednoducho našli spôsob, ako si zvýšiť ego bezbolestne a naozaj expresne.

Prečítajte si: Sedem vecí, ktoré si muži na dnešných ženách všímajú najviac hneď po vzhľade

Riadia sa totiž heslom, že muži nepodvádzajú pokiaľ im milenka za to vyslovene nestojí a nepriťahuje ich natoľko, že jej jednoducho nedokážu odolať.

Ide im len o sex

Niektoré ženy po všetkých sklamaniach nehľadajú nič viac, ako len čistý sex, potešenie bez záväzkov. A práve pri ženatom mužovi majú istotu, že presne to aj dostanú. Žiadne city, žiadne záväzky, doma ho predsa čaká rodina, ktorú nikdy naozaj neopustí. Prečo by aj mal, poskytuje mu teplo domova, zatiaľ čo milenka mu dáva pocit sily a spokojnosti.

To, čo však niekedy žena začne z trucu a považuje za jemný flirt môže veľmi ľahko prerásť do oveľa závažnejších rozmerov.

Majú dosť mužov, ktorí sa boja záväzku

Na druhej strane sa však milenkami často stávajú i ženy, ktoré omrzelo čakať na princa na bielom koni a nechce sa im počúvať neustále výhovorky a riešiť strach zo záväzkov. Ženatí muži preto pre ne predstavujú istotu. Už sa predsa raz zaviazali, prečo by to neurobili znovu? Faktu, že sú len milenkami nepripisujú veľkú váhu, práve naopak, užívajú si dobrodružstvo a niekde v kútiku duše veria, že sa raz karta obráti.

Inšpirujte sa: 7 vecí, ktoré vám unikajú, keď si myslíte, že je vám muž neverný: V skutočnosti sa za tým skrývajú tieto vaše vlastnosti

Starostlivosť priťahuje

Pokiaľ sa žena stane milenkou muža, ktorého predtým dobre pozná, dokonca je priateľkou jeho rodiny, stane sa tak hlavne kvôli tomu, že ho vidí pri vykonávaní bežných každodenných povinností či starostlivosti o rodinu. Tieto typy žien sa dokážu bezhlavo zahľadieť  do muža, ktorý sa otvorene dokáže postarať o svoju rodinu, zaujíma sa o blaho detí či manželky. Vidia v ňom totiž potenciál, ktorý doposiaľ nepoznali a vytvárajú si v hlave predstavy o tom, ako by sa dokázal postarať i o ne.

Potrebujú niekoho, kto počúva

Ak má žena dôverný vzťah so ženatým mužom, nikdy nie je isté, či sa jej náklonnosť k nemu nezmení v milenecký vzťah.  Muži totiž často svojím nezadaným kamarátkam radia, ako sa správať  vo vzťahu, či pri jemnom flirte alebo ich jednoducho počúvajú vo chvíľach sklamania a odmietnutia. A práve ich múdrosť a podpora sú tým, čo dané slobodné ženy k ženáčom priťahuje.

Nenechajte si ujsť: 5 hlavných dôvodov, prečo sa muž zamiluje do komplikovanej ženy: Čím to je, že tieto nemajú núdzu o chlapov?

Ak je skvelý kamarát, bol by predsa ešte lepší manžel. Presne tak uvažujú naivné priateľky ženáčov, ktoré by neváhali stať sa ich milenkami.

V ženatom mužovi vidia dospelosť

Mnohokrát majú ženy samotné dosť vzťahov, v ktorých museli práve oni dávať výchovné lekcie a učiť svojho partnera správaniu či chlapskému konaniu. A práve kvôli podobným predošlým sklamaniam vidia v ženáčoch dospelých a sebestačných alfa samcov, na ktorých sa dá spoľahnúť.

Neprehliadnite: Príznaky ženy, ktorá je vo vzťahu nešťastná: Takéto negatívne vlastnosti aj voči ostatným sa v nej prebúdzajú

Vie sa postarať o manželku a dieťa, musí sa vedieť postarať i o mňa, nie? Presne takto rozmýšľa väčšina mileniek, ktoré sa zahľadia do predstavy dokonalého a bezstarostného budúceho vzťahu, aj keď so ženatým mužom.

Myslíte si, že nevera je dnes už celkom bežná vec?

spolu hlasovalo 366 ľudí

Áno
293
Nie
73

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe