Presunúť na hlavný obsah

Tieto dve ženy vás presvedčia o tom, že každé telo je krásne svojím spôsobom: Pozrite sa na ich rozdielne postavy

Zábava

Každá žena chce byť krásna, ale občas zabúdame na to, že naša krása sa skrýva v jedinečnosti. Práve preto nechcime vyzerať ako niekto iný a nehanbime sa za svoje vlastné telo.

Georgia a Kate sú na prvý pohľad dve krásne ženy, keď sa však pozriete na ich rozdielne postavy, začnete ich pravdepodobne podvedome porovnávať. Je to však naozaj potrebné?

Čítajte aj: Akú radu by ste dali svojmu mladšiemu „JA“ s odstupom času? Ženy po tridsiatke v tom majú jasno!

Georgia je modelka s veľkosťou 6, kým jej najlepšia kamarátka Kate má veľkosť 16. Napriek tejto skutočnosti sa ani jedna z nich za svoje telo nehanbí, práve naopak. Nafotili spolu sériu fotografií, prostredníctvom ktorých dokazujú, že krása nie je o štíhlom tele, ale o ženskom vyžarovaní.

 

A post shared by GEORGIA MAE (@georgiagibbs_) on

Hoci by sa zdalo, že Kate vedľa dokonale štíhlej Georgie nevynikne, opak je pravdou. Kate má charizmu a úsmev, ktorý sa nedá prehliadnuť. 

 

A post shared by Kate Wasley (@katewas_) on

Priznávame, že je občas ťažké neposudzovať ľudí podľa vzhľadu, ale aj napriek tomu by sme sa o to mali pokúsiť. Krásu ženy neurčuje číslo na váhe a ani veľkosť oblečenia, ktoré nosí. 

 

A post shared by GEORGIA MAE (@georgiagibbs_) on

Ženy by sa mali prestať hanbiť za svoje telá, ktoré nie sú podľa nich dokonalé, ale zamerať sa na prednosti a veci, ktoré ich od ostatných žien odlišujú. Porovnávanie je preto len zbytočnou stratou času. 

 

A post shared by GEORGIA MAE (@georgiagibbs_) on

Mohlo by vás zaujímať: Maličkosti, ktoré robia ženu ženskou: Vďaka tomuto môžete byť atraktívnejšia ako kedykoľvek predtým

Štíhla Georgia so svojou kamarátkou Kate sú ukážkou toho, že viac ako dokonalé telo je dôležité celkové vyžarovanie ženy. Práve preto zabudnite na prílišné retušovanie nedokonalých partií tela a pracujte na sebe tak, aby ste boli aj vy vnútorne spokojné a vyrovnané. 

 

A post shared by Kate Wasley(@katewas_) on

- Najčítanejšie -