Presunúť na hlavný obsah

Najštýlovejšie outfity Gigi Hadid na cvičenie: Aj v športovom oblečení dokážete vyzerať chic

Móda

Momentálne najznámejšia modelka sveta Gigi Hadid má k športu veľmi blízko a k móde rovnako. Ak sa spoja tieto dva atribúty, vznikne zaujímavá kombinácia.

Jedna z najznámejších topmodeliek sveta Gigi Hadid je ostro sledovaná nielen vrámci modelingu, ale aj jej osobného štýlu. Gigi a jej outfity sú odrazom hravosti a nekonečne pracujúcej fantázie. O svoje telo sa patrične stará a pravidelne chodí na túru či navštevuje fitness centrum. Jej športovo ladené outfity stoja určite za pozornosť a my sme vybrali tie najzaujímavejšie z nich.

Prečítajte si: Najzaujímavejšie outfity módnej ikony Gigi Hadid: Svetová topmodelka prekvapuje nezameniteľným štýlom

Gigi je známa tým, že kombinuje bomber bundičky s teplákmi a krátkymi braletmi. S postavou, akú má, si to môže dovoliť. Vyhýba sa však akejkoľvek prekombinovanosti.

Trend, ktorý nechýba v šatníku žiadnej modelky: Džínsová bundička je "must-have" kúskom sezóny

Veľmi oldschool farby v športovom prevedení. Klasika klasík a táto topmodelka jednoducho vie, čo je najlepšie. Inšpirujte sa jej retro štýlom.

Tón v tóne je aj naďalej veľmi obľúbený štýl. V prípade Gigi ide o zemitý odtieň, ktorý skombinovala so sivou. Nadčasová a nemiznúca kombinácia.

Dlhá lesklá parka je horúcim hitom sezóny. Rebelský look dosiahnete, ak ju skombinujete s čiernymi legínami. Mikinou rozbijete glamour efekt a výsledok originality je na svete.

Inšpirujte sa naším športovým výberom a spríjemnite si chvíle na cvičenie.

- Najčítanejšie -