Presunúť na hlavný obsah

„Beach Waves“ vlasy v štýle plážových vĺn pôsobia sviežo a mladistvo: Vyčarujte si tento sexi look!

Krása

Inšpirujte sa plážovým štýlom, ktorý pôsobí veľmi nadčasovo a nenásilne. Plážové vlny sú ideálnym spôsobom ako pôsobiť sexi.

Jednoduchý a nenáročný postup, ktorý dodá vašim vlasom želaný objem a sexi iskru, vďaka ktorej si zaručene získate pozornosť okolia. Vlasový styling inšpirovaný svetovými celebritami a plážovými vlnami. Tento štýl je vhodný pre ženy s polodlhými vlasmi, keďže efekt by mal byť čo najpôsobivejší. 

Prečítajte si aj: Prinášame vám účinné masky na vlasy, ktoré im vrátia život: Vyberte si tú správnu podľa typu vašich vlasov

Jednoduchá príprava

Príprava vám nezaberie viac ako 15 minút a jej priebeh sa začína už v kúpeľni. Na mokré vlasy použite šampón na pridanie objemu, ktorý vaše vlasy prevzdušní a dodá správnu štruktúru. Dôkladne opláchnite a nepoužívajte už žiadny kondicionér či masku, ktoré by vaše vlasy len zbytočne zaťažili. 

„Beach vawes“

Mokré vlasy len jemne postláčajte uterákom a nechajte zľahka preschnúť. Vlasy nerozčesávajte a nastriekajte na nich vlasový sprej určený na „plážové vlny“. Balenie poriadne pretrepte a vlasy prehoďte dopredu. Konečný styling len dolaďte prstami. 

Jemné vlasy

Sprej s prísadou morskej soli spôsobí to, že vaše vlasy získajú tú správnu štruktúru a styling. Ak sú však vaše vlasy veľmi jemné, budete si musieť dopomôcť kulmou alebo žehličkou na vlasy. Jemné pramienky vlasov natáčajte na kulmu nepravidelne, aby vaše vlasy pôsobili čo najprirodzenejšie.

Inšpirujte sa: Odtiene blond podľa farby vašej pleti: Porcelánové či bronzové krásky si môžu vybrať ten správny odtieň vlasov

Hviezdny look

Výsledný efekt by mal vyzerať, ako keby ste práve vyšli z mora. Slnkom pobozkané vlasy vyzerajú užasne na každom type ženy, bez ohľadu na farbu vlasov. Nenáročná príprava tohto hviezdneho looku vás rozžiari a omladí. Vyskúšajte plážové vlny ako modelka Gisele Bundchen, ktoré si zaručene zamilujete.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe