Presunúť na hlavný obsah

Inšpirácia štýlových náušníc, ktoré si zamilujete: Ozdobné šperky priamo z prehliadkových mól!

Móda

Prinášame vám výber náušníc, ktoré najviac zaujali na módnych prehliadkach. Novinky od známych módnych dizajnérov sú naozaj okúzľujúce.

Prečítajte si aj: Doplnky z prehliadok, ktoré zaujali najviac: Najznámejší svetoví návrhári predstavili novinky na nasledujúcu sezónu

Zlaté a metalické odlesky

Módna prehliadka značky Ralph Lauren bola výnimočná aj vďaka štýlovým doplnkom, ktoré naozaj zaujali. Medzi najkrajšie šperky patrili jednoznačne zlaté náušnice, ktoré zvýraznili čiernu róbu a dodali modelke sofistikovaný look.

Jemné pierka

Prekrásna prehliadka Elie Saab sa vyznačuje svojou ľahkosťou a jemnou eleganciou

Odvážna asymetria

Modernou novinkou sú aj detaily ako asymetrická kombinácia rôznych šperkov. Použite perlové náušnice, ktoré budú na jednej strane minimalistické a na druhej odvážne. Netradičný look si získa pozornosť okolia a zaslúžený obdiv. 

Strapcová vznešenosť

Biele náušnice, ktoré vyvolávajú vznešený a mladistvý look sú ideálnou voľbou k romantickým šatám a spoločenským róbam. Extravagantný prvok, ktorý však pôsobí veľmi vkusne si zamilujete na prvý pohľad. Strapcová štruktúra je výrazným detailom a vy sa budete cítiť veľmi sebavedomo.

Mohlo by vás zaujímať: Michael Kováčik predstavil kolekciu na jeseň/zimu 2017: Využil pri nej hodvábny satén či kašmír

Orientálne skvosty

Módna dizajnérka Alberta Ferretti je známou vďaka ženským prvkom, ktoré využíva vo svojej kolekcii. Inak tomu nebolo ani v tomto prípade, keď sa rozhodla vytvoriť šperky, ktoré dýchajú históriou a luxusom. Náušnice s orientálnym nádychom vám dodajú sexepíl.

- Najčítanejšie -