Presunúť na hlavný obsah

Jednej veci som sa po svadbe musela vzdať: Ľutujem, že som si to s mužom neujasnila ešte predtým!

Partnerské vzťahy

Naše manželstvo je takmer dokonalé. Jednu vec som však musela na žiadosť môjho manžela zmeniť.

Adam bol pred svadbou skutočne tolarantným partnerom. Vždy sme dokázali nájsť kompromis a obom nám záležalo na tom, aby sme boli v rámci možnosti šťastní. Po svadbe však prišiel s nečakanou požiadavkou.

Mohlo by vás zaujímať: Opustil ma kvôli úplnej hlúposti: Táto nezmyselná otázka zničila náš začínajúci sa vzťah

Hoci poznal mojich priateľov, nikdy s nimi nevychádzal tak dobre, že by išiel spolu s nami niekam na kávu, či na večeru. Jednoducho sme to mali podelené tak, že každý trávil čas so svojimi priateľmi osamote. Nakoniec to bolo asi najlepším riešením, keďže on sa pohyboval v spoločnosti vysoko postavených ľudí, kým ja medzi bežnými smrteľníkmi. To celé by mu ani tak neprekážalo, keby všetci z môjho okolia nežijú odviazaným párty životom. Ja sama som s nimi často navštevovala rôzne spoločenské akcie a eventy. Adam bol ten konzervatívnejší a keďže dostal po svadbe veľký projekt, chcel, aby aj jeho súkromie korešpondovalo s tým, ako sa pred ľuďmi prezentuje.

Tohto som sa musela vzdať

Chcela som mu byť oporou a vedela som, že mu môj životný štýl plný večernej zábavy prekáža. Poprosil ma, či by som mohla svoj nočný život obmedziť na minimum a využiť čas rozumnejšie. Pre mňa to znamenalo hlavne to, že moji priatelia pôjdu do úzadia a namiesto večierkov som začala navštevovať vernisáže a posedenia na úrovni. 

Čítajte: Najvernejšie typy žien sa narodili v týchto znameniach: Levice vás obklopia vášňou, s citmi Račice sa nezahrávajte

Hoci Adama milujem, chýba mi moja sloboda a priatelia, s ktorými som si užila najlepšie akcie a neviazanú zábavu. Na všetko sa však dá nakoniec zvyknúť ak máte pri sebe človeka, ktorého milujete. 

Museli ste sa aj vy v manželstve niečoho vzdať?

spolu hlasovalo 279 ľudí

áno
219
nie
60


- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus