Kvôli jednej veci som si dala zväčšiť prsia: Namiesto spokojnosti však prišlo toto

Nepatrila som k ženám s veľkým poprsím, a práve to mi nesmierne uberalo na sebavedomí. Rozhodla som sa, že to zmením...

Toto som si uvedomila príliš neskoro

Toto som si uvedomila príliš neskoro

Zdroj: Profimedia

Medzi kamarátkami som bola vždy tou chlapčenskou, bez kriviek a nie príliš zaujímavou ženou. Jedinú vec, ktorú mi závideli bola moja extrémne štíhla postava, za ktorú som však vďačila genetike.

Čítajte aj: Jednej veci som sa po svadbe musela vzdať: Ľutujem, že som si to s mužom neujasnila ešte predtým!

Ja sama som si však prišla úplne neatraktívna a muži ma príliš neregistrovali. Snažila som sa nosiť vyťahané veci a oversize svetre, len preto, aby som zakryla svoje štíhle telo a malé prsia. Moje sebavedomie bolo jednoducho na bode mrazu a potrebovala som s tým celým niečo spraviť. Pred rokom som v práci stretla skutočne zaujímavého muža, ktorý ma očaril svojou charizmou a všetkým, čo vyžaroval. Nikdy by som však nečakala, že ma práve on pozve na večeru. Začali sme sa stretávať a náš vzťah nabral rýchlosť, akú som nečakala. Všetko, okrem nášho intímneho života bolo v poriadku. V posteli som sa však uvoľniť nevedela, keď som zistila, že predo mnou mal samé "obdarené" partnerky. Moju neistotu si všimol aj on sám a navrhol, aby som si dala spraviť prsia, ak sa budem potom cítiť inak. 

Toto sa nakoniec stalo

Mala som pred tridsiatkou a bola som si istá tým, že keď vyriešim problém s prsiami, budem sa cítiť lepšie a budem konečne vyzerať ako žena. Operáciu som podstúpila, ale po nej ma nečakal žiadny prísun sebavedomia, ale presný opak. Neviem, ako to vnímajú iné ženy, ale pocit, že mám v tele niečo, čo nie je moje, bol nepríjemný a neprirodzený. Hoci mi spravili krásne prsia, nevedela som ich "predať." Partner ma nakoniec kvôli mojej večnej nespokojnosti s vlastným telom opustil. S novými prsiami som vyzerala lepšie, ale moje vnútro a myšlienky nezmenila žiadna procedúra. Nemyslela som si, že mi automaticky stúpne sebavedomie, ale dúfala som, že keď vyriešim najväčší nedostatok, budem sa cítiť spokojnejšie. Okrem toho všetkého som mala neuveriteľné bolesti a priznám sa, že mi to za to nakoniec ani nestálo.

Inšpirujte sa: 7 vecí, v ktorých je výchova dcéry iná ako syna: Toto zmeňte a vychováte statočnú a nezávislú ženu

Podstúpili by ste zväčšenie pŕs kvôli zvýšeniu sebavedomia?

áno
74
nie
188
Hlasovalo: 262

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Súvisiace články

PlniElanu.sk

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba