Presunúť na hlavný obsah

Spoznajte tajomstvo štíhlych postáv Kendall Jenner a Gigi Hadid: Tejto aktivite sa venujú spoločne

Zahraničné celebrity

Známe krásky si krátia čas aj inak, ako nákupmi, návštevou fitness centier, či prehliadkami. Toto robia pre svoje štíhle postavy spolu.

Modelka a anjelik Victoria´s Secret Kendall Jenner je známa svojou láskou k prírode. Práve vďaka miestam, ktoré často navštevuje si môže vychutnať aj túto atraktívnu aktivitu. 

Prečítajte si: Známa modelka odhalila tajomstvo perfektného zadku: Toto robí v kuchyni každý deň

Kendall nedá dopustiť na turistiku a dlhé prechádzky v prírode. Práve vďaka nej si udržiava aj svoju štíhlu postavu. Tejto aktivite sa venuje aj so svojou dobrou priateľkou Gigi Hadid, ktorá jej robí spoločnosť a nenápadné "spaľovanie" v prírode spríjemňuje.

Modelka však nemá problém ani so samotou a často vybehne na prechádzku aj sama a užíva si krásu prírody a ticho, ktoré možno počas svojho hektického života postráda. 

Na súkromnom profile tejto krásky môžete nájsť množstvo fotografií z miest, ktoré navštívila. Zachytená príroda na niektorých z nich je skutočne čarovná.

Čítajte aj: Najštýlovejšie outfity Gigi Hadid na cvičenie: Aj v športovom oblečení dokážete vyzerať chic

Kendall je dôkazom toho, že na to, aby ste pre svoju postavu niečo spravili, nepotrebujete v konečnom dôsledku veľa. Stačí vám odhodlanie, dobré tenisky a čas, ktorý tejto aktivite venujete. Základom je pravidelnosť a pohyb, bez ktorého to jednoducho nepôjde.

Máte radi dlhé prechádzky v prírode?

spolu hlasovalo 84 ľudí

áno
81
nie
3

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus