Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Soňa Skoncová prezradila, prečo pre ňu nikdy nebola krása na prvom mieste: Toto ste o nej možno nevedeli

Slovenské celebrity

Pri pohľade na krásnu modelku a moderátorku Soňu Skoncovú by vás ani nenapadlo, že práve ona si na povrchnej kráse vôbec nezakladá.

Soňa sa rozhodla podporiť dobrú vec a len pred pár dňami sa stala novou tvárou charitatívneho projektu AVON Pochodu proti rakovine prsníka. Hoci ide o citlivú problematiku, prítomným ženám úsmev na tvárach nechýbal. Práve pozitívny prístup pomáha zmierniť priebeh takmer každej choroby.

FEMINITY TV: Vypočujte si celý rozhovor so sympatickou Soňou Skoncovou, v ktorom prezradila aj to, čo ju motivuje a aké sú jej ďalšie plány s partnerom

Čítajte aj: VIDEO: Okúzľujúca Miss Slovensko 2016 Kristína Činčurová: Prezradila, čo sa jej na Slovenkách páči najviac

My sme sa rozhodli Soňu počas konferencie vyspovedať a zistiť, na čom si ona sama ako žena najviac zakladá. "Už od detstva sa venujem modelingu, ale nikdy som nevnímala, že som nejaká výnimočná, alebo výnimočne krásna, až dokým ma neobjavila skautka v 8.ročníku. Vtedy som bola úplne v šoku, že to dievča, ktoré malo štrbavé zuby a pehy všade a v škole sa mi všetci smiali z toho, ako vyzerám, že práve ja môžem robiť modelku. Pre mňa tá krása nikdy nebola extrémne dôležitá." 

Práve Soňa je príkladom toho, že keď vo vás človek niečo vidí a podporí vás, veľakrát vás tým posunie oveľa ďalej, ako keď vnímate iba to, čo na sebe nemáte radi. "Videla to vo mne a nejako potom tým modelingom zo mňa vedeli vždy spraviť takú peknú ženu. Naučila som sa potom o seba viac starať po tej vonkajšej stránke." Napriek tomu pre ňu ani dnes vonkajšia krása nie je prioritou. "Pre mňa je aj tak najdôležitejšie to vnútro. Krása pominie, ale to vnútro navždy zostane."

Inšpirujte sa: Tieto dve ženy vás presvedčia o tom, že každé telo je krásne svojím spôsobom: Pozrite sa na ich rozdielne postavy

Napriek tomu je Soňa vnímaná ako atraktívna a krásna žena, a preto je pochopiteľné, že sa nakoniec rozhodla zo svojej krásy "vyťažiť". "Keďže mi ľudia hovorili, že som pekná, vedela som to v našom šoubiznise pretvoriť do toho, že aj ja môžem byť inšpiráciou a môžem pomáhať ženám. Vďaka tomuto projektu som rada, že tú krásu môžem využiť."


- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus