Surfistky majú jednoznačne najkrajšie postavy a srší z nich šťastie: Pozrite si sexi ženy, ktoré sú späté s prírodou

Nahliadnite do súkromia najznámejších surfistiek sveta, ktorým bol do vienka nadelený športový talent a sexepíl.

Sexi surfistky vás presvedčia, že tento šport je aj pre ženy!

Sexi surfistky vás presvedčia, že tento šport je aj pre ženy!

Zdroj: Profimedia

Slnko, voda, pláž a surfovanie. Aj tak by sa dal v skratke opísať každodenný rituál surferov po celom svete. Šport, ktorý sa stal postupne životným štýlom, je najvyhľadávanejším letným športom. Náročná aktivita je nielen štýlovou záležitosťou, je to životná cesta. Pozrite sa spolu s nami na život profesionálnych surfistiek, ktoré sú okrem iného aj poriadne sexi!

Prečítajte si aj: Letné športy, ktoré si zaslúžia vašu pozornosť: Buďte aktívni aj počas dovolenky

Lakey Peterson

22-ročná Američanka patrí medzi trojku najlepších surferiek sveta. Sexi športovkyňa je známou osobnosťou aj na sociálnych sieťach, kde pridáva každodenné fotografie z jej slnečného života. Kráska z Kalifornie je inšpiráciou pre mnohé ženy, keďže už v mladom veku vyhrala mnoho súťaží. 

Jej život vyzerá ako z dobrodružného filmu. Cestovanie, pláž, jazdenie na surfe a nekonečná zábava. Inšpiratívne fotografie nám pripomínajú, že žiť sa oplatí naozaj naplno a so všetkým čo k tomu patrí.

Adrenalín, nespútané vlny a pocit slobody. Energiou nabitá fotografia zachytáva mladú surfistku v akcii. Ktorá z vás, by si rada vyskúšala tento šport?

Sage Erickson 

26-ročná rodáčka z Kalifornie sa venuje surfovaniu už od útleho detstva. Jej vyrysovaná postava, opálená pokožka, žiarivý úsmev a blond hriva ju zaraďujú medzi najsexi surffistky na svete. Pri prezeraní jej fotografií sa ani nečudujeme.

Sympatická kráska sa môže pochváliť sexi krivkami a opálenou pokožkou. Niet divu, keď trávi väčšinu svojho času na pláži alebo vo vode. 

Moment, ktorý stojí za to. Západ slnka na jednej z kalifornských pláži môže vyzerať aj takto. Zdá sa, že táto sexi surfistka naozaj vie ako si užiť každodenné maličkosti a vychutnávať si ich.

Erica Hosseini

Horúcou adeptkou na najsexi surfistku sveta je táto 29-ročná profesionálna jazdkyňa, ktorá má okrem talentu aj nezameniteľný sexepíl. S dokonalým telom, súmernou tvárou a príťažlivým úsmevom by mohla pokojne konkurovať svetovým modelkám.

Pri pohľade na túto fotku nám je hneď jasné, ktorý šport stojí za vyskúšanie. Sexi krivky má táto profesionálna surfistka vďaka tvrdému tréningu.

Mohlo by vás zaujímať: 7 vecí, ktoré z vás robia úspešné a šťastné ženy: Bod 5 o vás veľa vypovedá aj keď nič nepoviete

Inšpiratívne fotografie, pri ktorých budete mať chuť odletieť niekam do tepla. Čo tak si na ďalšej dovolenke vyskúšať kurz surfovania namiesto ležania pri bazéne?

Foto:
Profimedia, Instagram osobností
Zdroj:
MB

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba