Presunúť na hlavný obsah

Odvážna paródia, aká tu ešte nebola: Naj „kámošky“ Cuky a Luky prinášajú do kín úplne iný druh humoru

Zábava

Ak ste si už v minulosti obľúbili dvojicu Cuky a Luky, tak ani tentokrát vás svojimi hereckými výkonmi nesklamú. Babská jazda v CINEMAX bola plná smiechu a dobrej nálady.

Najlepšie priateľky CUKY a LUKY sa dostali na filmové plátna a obe herečky si svoju rolu naplno užili. Petra Polnišová alias Cuky a Zuzana Šebová ako Luky, vám vo svojom novom filme ukážu, aké boli začiatky ich šialeného priateľstva. 

Cuky je ďalšou z mnohých video bloggeriek, ktoré túžia po sláve, kým Luky stojí na výslní svojej kariéry. V minulosti vyhrala súťaž krásy a zdá sa, že má všetko, po čom túžia bežní smrtelníci. Napriek tomu aj ona vo svojom živote postráda lásku. 

Na to, aby muža svojich snov očarila, potrebuje "spraviť" z obyčajnej bloggerky Cuky ďalšiu úspešnú finalistku Miss. 

Táto premena bude však poriadne náročná a obe ženy si prejdú vtipnými udalosťami a momentami, ktoré nakoniec skončia úplne inak, ako by ste možno očakávali.

Paródia na svet celebrít je poriadne odvážnym krokom, a preto je len na vás, koho si za konkrétnym človekom predstavíte. Komédia Cuky Luky je vtipnou ukážkou toho, ako veci pôsobia v online svete a aké sú v tom reálnom, neupravenom. Na dámskej jazde v Bory Mall sa diváci počas celého filmu dobre bavili.

Film Cuky Luky si môžete pozrieť aj vy. Pozrite si program vo vašom meste alebo okolí priamo na stránke www.cine-max.sk

VIDEO: Pozrite si trailer k spomínanému filmu Cuky Luky

Pozrite si aj: 

Predstavte si, že si môžete objednať "Manžela na hodinu": Nová česká komédia odhalí, čo vám s takým mužom hrozí

Nádej zomiera posledná: Známa "zúfalka" Bridget Jones tentokrát nenašla iba muža, ale aj...

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus