Presunúť na hlavný obsah

Krásky, ktoré podľahli sexi chlapom s tetovaniami: Na týchto mužov majú ženy doslova slabosť

Zahraničné celebrity

Tetovanie dokáže niekedy nesmierne zdvihnúť sexepíl. Zdá sa, že aj tieto celebritné krásky naň majú slabosť.

Victoria na Davida nedá dopustiť

Už nejaký ten rôčik sú spolu aj Victoria s Davidom, ktorý naozaj vie, čo je to tetovanie. Jeho hruď by sa dala nazvať obrázkovou knižkou, z ktorej by sa naozaj dalo čítať. Zdá sa však, že Victorii jeho štýl imponuje, šťastný pár totiž tvoria už vyše desaťročie a spoločne sa starajú o štyri krásne deti. Najstarší Brooklyn sa navyše v oblasti tetovania necháva inšpirovať otcom a v prítomnosti tetovacej ihly takisto nie je nováčikom.

Nenechajte si ujsť: Beckhamovci sa rozhodli pre rapídnu zmenu v živote: Neuveríte, kam sa táto šťastná rodinka v najbližšej dobe presťahuje

Blogerka si vie vybrať

Krásna Talianka a vychýrená fashion blogerka Chiara Feragni rovnako podľahla tetovaniu, a to v prípade výberu svojho priateľa. Tento mladý potetovaný muž jej zrejme natoľko učaril, že spolu nielenže trávia každú voľnú chvíľku, Chiara sa ním hrdo chváli i na svojom instagramovom profile. Treba však uznať, že im to spolu neuveriteľne pristane a drsnosť, ktorú samotné tetovania vyžarujú, prekrýva ich spoločná aura.

Sen mnohých žien

Jedným z mužských idolov, ktorý však už dávno nosí nálepku zadaný je i líder skupiny Maroon 5, Adam Levin, ktorému nemohla odolať nádherná modelka Behati Prinsloo. Aj keď Adam práve kvôli početným tetovaniam vyzerá drsne, je z neho úžasný otec a milujúci manžel. A uznajme, ktorá by takého po svojom boku nechcela?

Inšpirujte sa: Toto sú najčerstvejšie mamičky Hollywoodu: Niektoré sa už stihli pochváliť aj fotografiami svojej ratolesti

Mladučká Gigi našla svoju lásku

Modelka so svojskými črtami a sľubne rozbehnutou kariérou Gigi Hadid má zrejme slabosť na milo vyzerajúcich chlapcov s drsňáckou dušou. Tak sa totiž javí i Zayn Malik, ktorý pod navonok dokonalou tvárou skrýva hruď plnú umeleckých skvostov. Aj tento mladík podľahol čaru tetovania a na svojej pokožke nosí príbeh svojho života. Ktovie, či práve vdaka svojim neobyčajným tetovaniam učaroval tajomnej Gigi.

Kylie má slabosť na tmavšiu pokreslenú pokožku

Je zrejmé, že vzťahová história tejto mladučkej celebrity siaha ďalej ako sa dá spočítať na prstoch oboch rúk, jej posledný vzťah s rapperom Tygom, ktorý sa nedá nazvať inak ako komplikovaný, bol však charakteristický hlavne vďaka Tygovým špecifickým tetovaniam a svojskému štýlu. Kylie má zrejme rada originálnych mužov s ešte originálnejšími tetovaniami. V súčasnosti je zdá sa ich veľkej láske znovu koniec, no ktovie, čo pre nich chystá budúcnosť.

Prečítajte si: Kylie Jenner otvorene prehovorila o svojich perách: Toto je dôvod, prečo roky tajila plastiku

Páči sa vám potetované mužské telo?

spolu hlasovalo 298 ľudí

Áno
88
Nie
210

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus