Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Krásna Lucia Hablovičová sa za posledných 17 rokov od súťaže krásy nezmenila: Prezradila nám, čo je za tým

Slovenské celebrity

Pri pohľade na bývalú riaditeľku súťaže krásy, moderátorku Luciu Hablovičovú máte pocit, že nestarne, práve naopak. Vďačí za to jednej veci, na ktorej si ona sama zakladá najviac.

Lucia patrí medzi naše najkrajšie ženy, práve vďaka svojmu prirodzenému vzhľadu. Bývalá miss a riaditeľka súťaže krásy vyzerá aj po rokoch rovnako dobre. To, že je maminou štvorročného Thea by ste tiež podľa jej dokonalej figúry nepovedali.

FEMINITY TV: Vypočujte si celý rozhovor s krásnou Luciou Hablovičovou a dozviete sa viac o tom, čo ju v živote napĺňa a na čom si ona sama zakladá najviac

Čítajte aj: Sympatická moderátorka Lucia Barmošová predviedla skrytý talent: Pozrite sa, čo jej ide rovnako dobre, ako moderovanie

Krásnu maminu sa nám podarilo pred pár dňami vyspovedať a zistili sme, čomu vďačí za to, že vyzerá rovnako pôvabne, ako keď sa zúčastnila súťaže Miss Slovensko pred 17-timi rokmi. "Snažím sa pozitívne myslieť. U mňa všetky takéto predpoklady a predstavy začínajú v hlave. Nevŕtam sa vo veciach, ktoré sú nepríjemné, negatívne, alebo by ma zaťažovali." 

Lucia podľa všetkého vie, že práve to, ako sa človek cíti vo vnútri nakoniec vyžaruje aj navonok. Okrem pozitívneho myslenia sa však zameriava aj na iné veci. "Snažím sa dodržiavať pitný režim, nejedávam vyslovene extrémne veci, ale na druhej strane nie som ani úplne "bio". Takže taký nejaký zdravý stred."

Prečítajte si: Tento "mladý fešák" znamená pre Luciu Hablovičovú všetko: Svedčia o tom jej fotografie zo života

Vďaka tomu, že Lucia našla vo svojom živote balans a vnútorný pokoj, vyzerá dnes rovnako dobre ako pred rokmi. Predpokladáme však, že na jej pôvabe a štíhlej figúre má zásluhu aj jej malý syn Theo, ktorý Luciu zamestnáva najviac. Keď sme sa pýtali, ako trávi svoj voľný čas s úsmevom na tvári odvetila: "Ja som so synom vždy. U nás je to taký paradox, že on má štyri roky a ja keď nie som v práci, tak som s ním. U mňa nie je situácia, že by som bola bez neho dobrovoľne." Voľný čas trávia spolu a možno aj preto, že materstvo Luciu napĺňa, aj dnes žiari šťastím a spokojnosťou.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe