Presunúť na hlavný obsah

Victoria Beckham má toho s vojvodkyňou Kate spoločného veľa: Najnovšie sa jej dostalo veľkej pocty priamo od princa

Zahraničné celebrity

Victoria a David udržujú s Kate a Williamom dobré vzťahy. Dokonca sa zúčastnili aj ich svadby a patrili medzi najlepšie oblečené celebrity. Móda je napokon aj dôvodom, prečo sa tieto známe dvojice stretli naposledy. Avšak Victoriu a Kate spája toho viac než len móda...

Ocenenie za prínos v móde 

Na Victoriinej sociálnej sieti sa objavila jej fotografia spred Buckinghamského paláca, na ktorej v rukách drží ocenenie za prínos v oblasti módy pre krajinu. Prestížne ocenenie OBE jej osobne v rámci obradného ceremoniálu odovzdali princ William za účasti vojvodkyne Kate a za prítomnosti Victoriinho manžela a rodičov.  

Mohlo by vás zaujímať: Beckhamovci sa rozhodli pre rapídnu zmenu v živote: Neuveríte, kam sa táto šťastná rodinka v najbližšej dobe presťahuje

Navonok rozdielne, v skutočnosti rovnaký charakter

Hoci by sa na prvý pohľad zdalo, že Victoria a vojvodkyňa Kate sú veľmi rozdielne, opak je pravdou. Jednu síce vidíte takmer vždy bez náznaku úsmevu, vážnu, a tá druhá rozdáva úsmevy jedna radosť, ale majú spoločných veľa pozitívnych vlastností.  Obe sú veľmi hrdé, zvyknuté tvrdo pracovať, v spoločnosti skutočné profesionálky, ktoré sa však  v súkromí svojich najbližších menia na milujúce matky a manželky.  Naviac vďaka svojim manželom, ktorý sa poznajú už roky sa z nich stali aj priateľky. 

Módny vkus majú obe v krvi

No okrem týchto ich spoločných vlastností, majú aj jeden spoločný záujem, a tým je práve móda, resp. nezameniteľný a osobitý módny vkus. Obe sa ňou prezentujú. Victoria ako úspešná podnikateľka a dizajnérka v tejto brandži, o čom svedčí aj jej nedávne ocenenie, a Kate ako členka kráľovskej rodiny, ktorej outfity patria k najsledovanejším a najobdivovanejším. 

Čítajte tiež: V tejto pozícii ste manžela Victorie Beckham zrejme nevideli: David spravil pre svoju rodinu jednu obdivuhodnú vec

Vášeň pre umenie, bytový dizajn 

Obe však zdieľajú aj vášeň pre umenie a dizajn interiéru. Dokonca ako informuje Eonline, Kate poradila Victorii v súvislosti s interiérom jej kúpeľne v rodinnom dome a darovala jej v rámci návštevy domu Beckhamnovcov aj starožitné grécke sochy. 

Neprehliadnite: Na fotkách sa neusmieva, v súkromí ide na 100%: Toto ste o Victorii Beckham možno ani netušili

Obe ženy, sú niekým , na koho je hrdá nielen ich rodina, ale aj krajina. Obe sú silné, úspešné a tiež aj inšpirujúce módne ikony.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe