Presunúť na hlavný obsah

Slovenskí športovci a ich polovičky: Ivana Surovcová vyzerá čoraz lepšie, hokejista Tomáš Tatar má pri sebe takúto krásku

Slovenské celebrity

Krásne ženy a šport idú odjakživa dohromady. Niet sa preto čomu čudovať, keď si naši slovenskí športovci vyberú za partnerky tie najsexi ženy. Ktorý z talentovaných športovcov sa môže pochváliť najkrajšou priateľkou?

Prinášame vám výber najsexi žien, ktoré tvoria pár so známymi športovcami. Ktorá z nich by si podľa vás zaslúžila titul najkrajšej polovičky?

Prečítajte si aj: VIDEO: Soňa Skoncová prezradila, prečo pre ňu nikdy nebola krása na prvom mieste: Toto ste o nej možno nevedeli

Ivana Surovcová

Slovenská tanečníčka tvorí pár so známym hokejistom Mariánom Gáboríkom. Symatická kráska je stelesnením prirodzenej krásy a nenúteného šarmu. Okrem dokonalého vzhľadu sa môže pochváliť aj tanečným talentom a vášni k športu. Ivana patrí medzi najsexi krásky a Mariánovi môžu mnohí muži závidieť.

Magdaléna Šebestová

Bývalá kráľovná krásy Magda Šebestová je partnerkou slovenského futbalistu Jána Ďuricu. Krásny pár žije momentálne v Tureckom meste Trabzon, kde spoločne vychovávajú dcérku Ninu. Magda patrí k najkrajším Slovenkám, ktoré sa v minulosti zúčastnili súťaže krásy.

Lucia Slaninková

Misska Lucia Slaninková je už dlhšiu dobu spájaná s hokejistom Tomášom Tatarom. Šťastný pár si spoločné chvíle užíva za veľkou mlákou, kde momentálne žijú. Lucia patrí k typom žien, za ktorými sa na ulici otočí nejeden chlap. Štíhla postava, súmerné črty tváre a veľké oči sú jej typickým znakom.

Zuzana Kollarová

Miss Universe 2016 Zuzana Kollárová sa po získaní titulu zoznámila so slovenským futbalistom Adamom Nemcom, s ktorým tvorí pár dodnes. Sympatická dvojica zásobuje pravidelne svoje fotografie na sociálnej sieti. Zuzana patrí k sexi misskám a teraz sa môže pýšiť aj titulom najkrajších partneriek.

Mohlo by vás zaujímať: Známe slovenské mamičky, ktoré nás ohúrili dokonalými telami: Čo sa skrýva za tajomstvom týchto sexi krások?

Bára Škrtelová

Manželka známeho futbalistu Martina Škrtela uzatvára tento horúci zoznam. Sexi tmavovláska tvorí pár zo známym športovcom už niekoľko rokov a spoločne vychovávajú syna. Vyšportovaná postava, ladné krivky a tmavá hriva sú jej najväčšími zbraňami.

 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe