Presunúť na hlavný obsah

Myslela som si, že môj muž je láskou môjho života: Táto jedna udalosť však ukázala, že ho vôbec nepoznám

Partnerské vzťahy

Niekedy nás aj vlastná intuícia sklame a ten, ktorému bezvýhradne dôverujeme, je nakoniec niekto úplne iný. Rovnako sa to stalo i Ester (32).

Bol úplne dokonalý

Juraj bol jedným z mála ľudí, ktorý ma naozaj bytostne chápali. začína svoje rozprávanie Ester. Od prvého momentu, ako sme sa spoznali, som sa s ním cítila sama sebou. Mohla som mu povedať hocičo, zdôveriť sa aj s tými najtajnejšími túžbami či snami, dokonca sa spoločne so mnou tešil i z každej maličkosti.

Nenechajte si ujsť: Po troch rokoch ma žena podviedla s mojím ženatým kolegom: To, čo mi vyviedla, ma položilo na dno…

Od začiatku som vedela, že je láskou mojho života. pokračuje Ester. Rozumeli sme si naozaj vo všetkom.  Zbožňovala som umenie, rovnako ako on a moju snahu o vytvorenie série vlastných obrazov ako jeden z mála v mojom okolí nesmierne podporoval. Za to som ho milovala, za jeho odvahu a vieru vo mňa. Dával mi silu, o ktorej som vobec netušila, že medzi partnermi môže existovať.

Mali sme toľko spoločného

Boli sme spolu vyše roka a ja som stále nemala dosť. Spoločné návštevy galérií či múzeí zakončené úžasnou večerou a vášnivou nocou v posteli akoby nemali konca. Stále sme si mali čo povedať a jeden druhému sme odovzdávali tak veľa. Navyše ma Juraj neprestával udivovať svojou nežnosťou a pozornosťou. Pracovala som ako ilustrátorka a naozaj si nepamätám deň, kedy by ma nepotešil aspoň nejakou maličkosťou, ktorú som našla  v taške hneď po príchode do práce alebo priamo na stole. spomína Ester s úsmevom.

Neprehliadnite: Vďaka tomu, že ma manžel sústavne podvádzal, som sa naučila jednu dôležitú vec: Prišlo to však až na konci!

Jeden večer všetko zmenil

Všetko sa však zmenilo v jeden večer, keď sme sa rovnako ako veľakrát predtým šli najesť von. Všetko bolo ako z rozprávky až do momentu, kým mi nezavolala kolegyňa z práce s tým, že ona a ďalší kolegovia sedia oproti v bare a boli by radi, keby sa k nim pridáme. Ja som bola hneď za, no Juraj sa veľmi nemal. Nikdy predtým nebol vonku s mojimi kolegami, preto som nechápala, kde môže byť problém.

Prečítajte si: Tajomstvo, ktoré som manželovi 10 rokov nepovedala, sa prevalilo: Dodnes ma mrzí, že som nebola úprimná

Nakoniec však povolil a presunuli sme sa cez ulicu k už čakajúcej partii z práce. Vtedy sa však Jurajove správanie úplne zmenilo. Začal byť majetnícky, nechcel, aby som sa s nikým rozprávala a tváril sa, akoby všetok môj čas i pozornosť patrili iba jemu. Snažila som sa nevšímať si jeho zvláštne správanie a dobre sa baviť. Myslela som si, že možno len nemá náladu na večer s cudzími ľuďmi a po pár drinkoch ho to prejde.

Toto by som nikdy nepovedala

Opak bol však pravdou. S niekoľkými pohárikmi sa zväčšila nielen jeho posadnutosť mojou osobou, ale i sebavedomie. Začal sa nahlas rozkrikovať, odmietal hocikoho pustiť čo i len na meter ku mne a bol vyslovene nepriateľský. Všetko však vyvrcholilo vtedy, keď ma jeden z kolegov, ktorý práve prišiel, pozval do tanca. Poznáme sa už dlho, má priateľku a sme len kamaráti, no keď to Juraj uvidel, viac mu nebolo treba. smutne dodáva čitateľka.

Inšpirujte sa: Manžel mi jednou vetou úplne zničil sebavedomie: Zranili by jeho slová aj vás?

Z toho, čo sa dialo potom mám len matné spomienky, pretože som bola v nesmiernom šoku. Viem len, že sa Juraj na nič netušiaceho kolegu vrhol a začal ho neuveriteľne mlátiť. Nechápala som čo sa deje. Strhol sa chaos, všetci sa snažili pomocť a zachrániť situáciu, ja som však stála ako obarená. Až po tom, čo sa všetci ukľudnili a kolegu musela vziať sanitka a ja s Jurajom som celú noc strávila na polícii, som si uvedomila, čo sa z mojej životnej lásky vlastne vykľulo. Človek si už asi nikým nemože byť celkom istý. ukončuje rozprávanie sklamaná Ester.

Zažili ste aj vy majetnícke správanie vo vzťahu?

spolu hlasovalo 307 ľudí

Áno
183
Nie
124

 

- Najčítanejšie -