Presunúť na hlavný obsah

Od klasickej krásky k modernej múze: Odhodlali by ste sa na tento krátky zostrih?

Krása

Inšpirujte sa známymi osobnosťami, ktoré dodali krátkym vlasom celkom nový rozmer. Spôsob, akým ho vedia nosiť je priam obdivuhodný.

Známe herečky či modelky sa rozhodli zhodiť dlhú hrivu a namiesto toho zvolili netypický účes „na chlapca“. Niekto by si mohol povedať, aká je to škoda. Pri pohľade na sexi divy však pochopíte, že táto zmena im naozaj prospela. Tak čo, odhodláte sa na tento strih aj vy?

Prečítajte si aj: Desať vecí, ktoré ženy považujú za svoje nedostatky krásy, no pre mužov sú práve vďaka nim nesmierne sexi

Lily Collins

Herečka Lily Collins je známa predovšetkým z romantických filmov, kde zastávala rolu dievčenskej nevinnosti. Z malého dievčatka však vyrástla ozajstná žena, ktorá sa rozhodla vzdať svojich vlnitých prameňov a podstúpila razantnú zmenu účesu. Rebelská Lily však nevyzerala nikdy lepšie a my musíme uznať, že jej tento nový imidž náramne svedčí.

Ruby Rose

Príťažlivá herečka je presným príkladom toho, že aj krátke vlasy dokážu byť na žene nesmierne sexi. Svojím prenikavým pohľadom a výraznými črtami tváre sa dokonale hodí do štýlu rebelskej krásky. Hnedé vlasy prestrihované do šikovného účesu jej vytvárajú neodolateľný šmrnc. Presne takto by to malo vyzerať!

Michelle Williams

Éterická kráska Michelle Williams je stelesnením krásy a pôvabu. Herečka so vzhľadom porcelánovej bábiky je dokonalou ukážkou toho, že aj s krátkymi vlasmi viete pôsobiť žensky a bezbranne. Platinová blond je v tomto prípade naozaj skvelým výberom a ak túžite aspoň trochu odlíšiť od ostatných, tento účes je na to ako stvorený.

Scarlett Johansson

Herečka, ktorá bola mnohokrát vyhlásená za najsexi ženu sveta sa tentoraz rozhodla zmiasť svoje okolie nečakanou zmenou. Predtým prvoplánová kráska a dnes moderná múza nečakala, že jej účes spôsobí tak pozitívne ohlasy. Napriek krátkym vlasom dokázala, že horúci titul jej právom patrí. Scarlett to naopak pridalo na sexepíle ešte viac.

Inšpirujte sa: Redakčný test: Čo pomáha na vrásky v okolí očí, ktoré sa vám po 30-tke začnú robiť? Tieto produkty nás milo prekvapili

Alesya Kafelnikova

Mladá modelka, ktorá sa preslávila najmä na sociálnej sieti je vášnivou milovníčkou extrémnych zmien. Alesya si už prešla takmer všetkými strihmi a farbami, no tentokrát trafila do čierneho. Po aktualizovaní svojej fotografie a nového účesu ju svet zaplavil pozitívnymi komentármi. Okolie ju prirovnáva k svetoznámej Gigi Hadid a my len musíme súhlasiť.

 

- Najčítanejšie -