Presunúť na hlavný obsah

Mašľa vo vlasoch ako horúci trend tejto sezóny: Ktorý z týchto štýlov by ste si vybrali vy?

Móda

Prinášame vám nový trend v podaní vlasových doplnkov, ktoré sú výnimočné a okázalé. Pozrite si výber tých najštýlovejších momentov z prehliadkových mól.

Zaviazaná tesne okolo vysokého vrkoča alebo na temene hlavy. Poznáme rôzne štýly, ako môžete využiť tento vlasový doplnok. Nebojte sa vsadiť na niečo nové a ohúriť svoje okolie celkom odlišným lookom.

Prečítajte si aj: Štýlové klobúky pre každú príležitosť: Inšpirujte sa týmto trendy doplnkom, ktorý rozžiari každý outfit!

Zamatový skvost

Čierna mašľa zo zamatu uviazaná okolo nízkeho copu na temene hlavy. Jednoduchosť a zaručený štýl, ktorý docielite týmto vlasovým doplnkom sú na nezaplatenie. Inšpirujte sa minimalistickým lookom z módnej prehliadky a zažiarte.

Jedinečný doplnok

Výnimočnosť tohto doplnku sa skrýva v jeho efektívnom využití. Zamatovú stuhu si môžete uviazať na viacero spôsobov a vždy budete vyzerať šik! Nechajte sa zlákať na tento nový trend, ktorý zaručene priláka pozornosť okolia.

Rozkošné ozdoby

Pre tie odvážnejšie z vás tu máme výber prepracovaného účesu, kde je do vrkočov zakomponovaná dievčenská mašľa. Slávnostný účes ideálny na výnimočné príležitosti pôsobí veľmi sofistikovaným a vznešeným dojmom.

Čelenka trochu inak

Pri tomto vlasovom doplnku môžete zapojiť fantáziu na maximum. Na prehliadkových mólach sme sa nechali inšpirovať aj týmto zaujímavým štýlom. Stuha previazaná okolo hlavy ako čelenka zároveň plní funkciu ozdobného charakteru.

Minimalistický prvok

Stačí aj si váš vrkoč omotáte jednoduchou stuhou a výsledný efekt bude zaručene úspešný. Zamilovali sme si jedinečné nápady z fashion weeku, ktoré dýchajú inšpiráciou a nezameniteľným vkusom.

 

- Najčítanejšie -