Presunúť na hlavný obsah

Viete, čo spravila princezná Diana počas svadobného obradu? Toto vás pravdepodobne prekvapí a pobaví

Zahraničné celebrity

O tom, že nič na svete nie je dokonalé, vás presvedčí aj jeden detail z rozprávkovej svadby princeznej Diany. Počas obradu sa jej táto vec príliš nepodarila.

Aj samotná princezná Diana bola len človekom. Prekvapí vás, čo spravila počas svadobného obradu s princom Charlesom. 

Mohlo by vás zaujímať: Akými rodičmi sú princezná Kate a William? Nechali sa inšpirovať ženou, ktorá im bola najbližšia

Ani jedna z najsledovanejších rozprávkových svadieb v historii sa nezaobišla bez menších "zakopnutí." Hoci bolo všetko perfektne zorganizované a naplánované, na svadbe sa stalo niečo, čo princa Charlesa pravdepodobne šokovalo a ostatných možno mierne pobavilo.

Diana si trochu "poplietla" meno svojho manžela

Počas svadobného sľubu nazvala krásna Diana svojho manžela, vtedy ešte snúbenca, princa Charlesa iným menom. Namiesto mena Charles Philip oslovila svojho manžela menom Philip Charles Arthur George. Pravdepodobne ju premohla nervozita, a v tom okamihu si neuvedomila, že Charles a celá jeho rodina si dávajú záležať aj na tých najmenších detailoch.

Zaujímavosťou bolo tiež to, že princezná Diana bola prvou, ktorá sa rozhodla vynechať slovo "uposlúchnuť/podriadiť sa" z predpísaného svadobného sľubu. Jej syn William však počas svadby s Kate Middleton túto tradíciu dodržal a slovo do "prísahy" zahrnul.  

Čítajte aj: Inšpirujte sa štýlom monackej princeznej Charlotte: Šľachtická kráska je stelesnením krásy a elegancie

Napriek malému trapasu a svojskému prístupu Diany bola kráľovská svadba dokonalá. Sledovalo ju viac ako 750 miliónov ľudí z celého sveta a princezná nebola výnimočná len svojimi dokonalými šatami, ale aj honosnou a najdlhšou vlečkou v histórii kráľovských svadieb. To, aké bolo nakoniec manželstvo a skutočný život Diany a Charlesa, však vedeli iba oni sami.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe