Presunúť na hlavný obsah

Dávka inšpirácie na leto v podaní sexi modeliek: Ktorý typ postavy je váš vysnívaný?

Zahraničné celebrity

Prezrite si podrobne typy postáv tých najznámejších svetových modeliek. Ktorá zo zahraničných krások má podľa vás najdokonalejšiu figúru?

Aj vy ste už niekedy rozmýšľali, aké by to bolo jednoduché mať dokonalé telo? Inšpirujte sa svetovými modelkami a vyberte si ukážkovú postavu snov podľa vašich predstáv.

Mohlo by vás zaujímať: Česká modelka Helena Houdová sa vzdala modelingu kvôli tomuto: Jej životný štýl pripomína raj na zemi!

Ženská a súmerná

Alessandra Ambrosio je dokonalou ukážkou toho ako by sa mala prelínať ženská postava. Štíhla kráska sa môže pochváliť plochým bruškom, štíhlymi nohami a ženskými bokmi, ktoré jej krásne vytvarujú celú siluetu. Aj keď ma narozdiel od svojich kolegýň pomerne kratšie nohy, stále si zaslúži titul jednej z najkrajších postáv.

Vyšportovaná

Izabel Goulart je známou milovníčkou športu a zdravého životného štýlu. Jej postava patrí medzi najvypracovanejšie a dokonalý „sixpack“ by jej mohla závidieť nejedna fitnesska. Svalová hmota a minimum tuku zaraďuje Izabel medzi najviac vyšportované modelky na svete. Pri dnešnej móde vychudnutých krások si stále zachováva svoje nadšenie pre šport.

„Chlapčenská“ postava

Gisele Bundchen patrí k typom žien, ktoré získali do vienka chlapčenský typ postavy. Gisele nemá ženské boky či plnšie prsia a preto jej postava pripomína skôr slamku. Samozrejme, že v modelingovom priemysle je tento typ postavy veľmi obľúbený a žiadaný a zároveň je veľkou výhodou.

Sexi krivky

Irina Shayk patrí k modelkám, ktoré sa môžu pochváliť naozaj sexi krivkami. Žena, ktorú by sme zaradili do kategórie „ krv a mlieko“ je považovaná za najsexi krásku. Irina si môže dovoliť aj hlboký výstrih, či obtiahnuté džínsy, keďže jej telo je naozaj obdarené vo všetkých smeroch.

Inšpirujte sa: Spoznávate známu sexi modelku na fotografii? Takouto zmenou účesu šokovala svojich fanúšikov!

Plnšie tvary

Modelka Barbara Palvin sa v poslednom čase zaguľatila do plnších tvarov a musíme priznať, že jej to naozaj pristane. Mladá kráska už neprezentuje veľkosť XS, práve naopak. Barbara si však z toho ťažkú hlavu nerobí a svoje ženské prednosti vystavuje všade kde sa dá. Svoje kypré tvary ukázala aj v novej kampani na spodnú bielizeň, kde doslova zažiarila.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus