Pippa Middleton sa na svoj veľký svadobný deň usilovne pripravuje: Aj takto sa každodenne dostáva do formy

Už o pár týždňov nastane pre sestru vojvodkyne z Cambridge veľký deň. A Pippa Middleton v tomto prípade naozaj nič nenecháva na náhodu.

Pippa na šport a správne stravovanie nedá dopustiť

Pippa na šport a správne stravovanie nedá dopustiť

Zdroj: SITA

Správna diéta je základ

Síce sa o svoju dokonalú postavu Pippa naozaj nemusí strachovať, na prísnu diétu hlavne v tomto období naozaj nedá dopustiť. Strava s nízkym obsahom karbohydrátov je základom jej diétnych návykov, ktoré spoločne s mamou Carole už dlhodobo propaguje. Práve cukry sú totiž zodpovedné za neuveriteľné množstvo srdcových chorôb a samotnej nadváhy, ktorej sa Pippa hlavne v tomto období snaží viac než len vyhnúť.

Prečítajte si: Konečne sa aj ona dočkala: Sestra Kate Middleton sa bude vydávať!

Dukanova diéta, ktorej základom je práve nízky príjem karbohydrátov a rozdelenie samotného procesu do štyroch rôznych fáz je tým, čo k vysnívanej predsvadobnej postave pomohlo už šťastne vydatej Kate a zdá sa, že na tento spôsob nedá dopustiť ani Pippa. Obľúbila si totiž hlavne praktickosť tejto diéty, žiadne vyslovene drastické obmedzenia a samotné výsledky v podobe nádhernej postavy.

Pippa nezabúda ani na cvičenie

Krásna sestra vojvodkyňe z Cambridge však nezabúda ani na správnu dávku pohybu. Keďže do svadby zostáva už len niekoľko týždňov, Pippa nedá dopustiť na poriadny workout počas fitness hodín britskej armády. Spoločné tréningy, beh, silové cvičenia a práca v tímoch ju neustále udržujú vo forme. Aj napriek tomu, že táto tridsaťtriročná kráska je vlastníčkou nádhernej postavy, sama dobre vie, koľko práce stojí za jej udržaním.

Nenechajte si ujsť: Sestry z kráľovskej rodiny Kate a Pippa sú si také podobné a zároveň také odlišné: Ktorej štýl sedí viac vám?

S príchodom krásneho počasia si však Pippa oveľa viac obľúbila práve cvičenie na čerstvom vzduchu, či už ide o pár zabehnutých kilometrov alebo rýchlu chôdzu.

Sama pozná zopár dobrých trikov

Na čo ale Pippa popri samotných prípravách a tvrdom režime nezabúda, je práve pravideľný prísun tekutín. Budúca nevesta nedá dopustiť na presné načasovanie pitného režimu. Ten totiž dodržiava naozaj doslova. Dôležitý je podľa nej hlavne príjem vody pred jedlom a niekoľko minút po ňom. Nikdy však jedlo okamžite nezapíja. Ľahko by sa totiž premenilo na glykogén, ktorý okamžite spôsobí citeľný nárast hladiny cukru v krvi. Pippa naozaj vie, ako sa dostať do formy, čo poviete?

Mohlo by vás zaujímať: Svadba Pippy Middleton už o niečo vyše mesiaca: Ako prebiehajú horúčkovité prípravy na tento výnimočný deň?

Páči sa vám postava Pippy Middleton?

Áno
165
Nie
35
Hlasovalo: 200

Foto:
SITA
Zdroj:
Healthyceleb.com, EF

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba