VIDEO: Návrhár Boris Hanečka chystá nový projekt: Pozrite, ktoré slovenské ženy zažiaria v jeho šatách

Módny návrhár Boris Hanečka je známy svojou zaujímavou a skutočne inšpiratívnou tvorbou šiat, do ktorých vkladá seba a svoje kreatívne nápady. Pozrite, na čom momentálne pracuje.

Boris chystá nový módny projekt

Boris chystá nový módny projekt

Zdroj: Vlado Anjel

Pred pár dňami sme sa zúčastnili fotenia nového módneho projektu z dielne Borisa Hanečku. Všetko sa fotilo v jeho ateliéri a v krásnej záhrade, ktorá ho obklopuje. Naše známe tváre si atmosféru fotenia užívali.

FEMINITY TV: Vypočujte si rozhovor s návrhárom Borisom Hanečkom, v ktorom okrem iného nájdete aj zábery z fotenia nového projektu

Čítajte aj: Takto návrhára Borisa Hanečku zrejme nepoznáte: Jeho nová kolekcia vyžadovala poriadnu dávku odvahy!

Boris sa po veľkom úspechu novej kolekcie, ktorú predstavil na Fashion Live! 2016 rozhodol pre ďalší krok vo svojej tvorbe a vymyslel nový módny projekt. Toto ho k tomu inšpirovalo. "Momentálne ma inšpirovala krásna príroda a toto prostredie, kde tvorím aj s Danou Vodou, mojou kolegyňou. Povedal som si, že využijeme túto prírodu a tento čas." Na spoluprácu sa rozhodol osloviť aj známe Slovenky.

"Urobil som si taký "mapping" mojich múz, klientiek a kamarátok. Zatiaľ sme absolvovali fotenie s Luckou Hablovičovou a Vierkou Ayisi. Teraz sa fotí Marína Kráľovičová, vnútri sa líči pani Oľga Feldeková a ešte príde Zuzka Šebová." To, čo z toho celého nakoniec bude, ešte Boris presne netuší, ale verí, že keď sa jeho múz nazbiera viac, mohol by z toho byť kalendár, alebo vernisáž. 

Za výberom konkrétnych dám stálo toto: "Vyberal som asi podľa srdca. Bola v tom taká intuícia a srdce." Fotenie si všetky prítomné dámy spolu s celým Borisovým tímom v krásnej záhrade naozaj užívali a my sa tešíme na konečný výsledok tohto inšpiratívneho projektu.

Mohlo by vás zaujímať: Slovenská herečka Mária Kráľovičová je šťastná žena: Prezradila nám, čo je za tým!

Foto:
Vlado Anjel Video: Vlado Anjel
Zdroj:
DD

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba