Presunúť na hlavný obsah

Jedna vec zvýši vašu príťažlivosť: Na toto si počas rozhovoru s mužom dajte pozor

Zábava

Reč tela je v živote dôležitá. Tomuto sa pre vaše dobro počas konverzácie s mužmi vyhnite.

Takmer každá žena si zakladá v prvom rade na tom, ako vyzerá. Je dobré si však uvedomiť, že názor si na človeka nevytvárame len podľa jeho vzhľadu, ale hlavne podľa reči tela a celkového vyžarovania

Čítajte aj: Klamstvo, ktorému väčšina žien uverila: Prečo si stále myslíme, že nie sme „dosť“ pekné?

Ak chcete na mužov zapôsobiť, niektoré veci by ste počas rozhovoru robiť nemali. Táto je tou hlavnou, ktorej sa radšej vyhnite.

Nehrajte sa so svojimi vlasmi

Kým v minulosti bol tento malý zlozvyk považovaný za sexi, dnes je všetko inak. Podľa experta na reč tela Janina Drivera vyžaruje toto gesto nervozitu a celkovú neistotu ženy. Mnoho mužov práve obľúbená "hra s vlasmi" irituje. Práve preto sa radšej sústreďte na to, čo dotyčný hovorí a ruky zbytočne počas rozhovoru nezamestnávajte. Ak chcete pôsobiť na opačné pohlavie príťažlivejšie, prestaňte sa kontrolovať, vystrite sa a ruky nechajte voľne popri tele a občas sa dotyčného muža nenápadne dotknite.

Hoci to bude znieť pre niekoho jednoducho, stále viac a viac žien chodí zhrbených a nedáva pozor na postoj a držanie tela. Nie je to len o tom, že si ničíte chrbticu, ale týmto postojom vyžarujete neistotu a nízke sebavedomie. Ak chcete muža očariť, nič nepredstierajte, buďte sama sebou a hlavne sa začnite mať konečne rada. Pretože to, čo si o sebe myslíme, nakoniec aj vyžarujeme.

Prečítajte si: Jedna veta ma stála manželstvo: Ľutujem, že nemôžem vrátiť čas späť...

Stáva sa vám, že sa počas rozhovoru s opačným pohlavím hráte s vlasmi?

spolu hlasovalo 460 ľudí

áno
113
nie
347

- Najčítanejšie -